Eettafel, bruuts, victoria, verjongd, excl. stoelen

Merk: Bruuts Product: Eettafel Kleur: verjongd Materiaal: acaciahout Afmeting: 200x100 cm Specificaties: Showmodel Excl. stoelen Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 22
Einde op 08/01/2026 18:35