Merk: Bruuts Product: Eettafel Kleur: verjongd Materiaal: acaciahout Afmeting: 200x100 cm Specificaties: Showmodel Excl. stoelen Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.
Deze website maakt net zoals de meeste websites gebruik van cookies. Via deze cookies verzamelen wij en derde partijen informatie over uw bezoek en interesses. Op deze manier is het mogelijk om het gebruik van onze site te analyseren, de inhoud van de website te personaliseren, u relevante advertenties te tonen en sociale media functies te integreren.
Door verder gebruik te maken van deze website geeft u toestemming voor alle cookies en een optimale surfervaring.