Eettafel, bruuts, live edge, zwart

Merk: Bruuts Product: Eettafel Kleur: zwart Materiaal: acaciahout Specificaties: Showmodel Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 18
Einde op 08/01/2026 18:34