Eettafel, bruuts, live edge, onbehandeld

Merk: Bruuts Product: Eettafel Kleur: onbehandeld Materiaal: acaciahout Afmeting: 200x100 cm Specificaties: Showmode Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.l

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 17
Einde op 08/01/2026 18:34