Vakkenkast, zwart

Product: Vakkenkast Kleur: zwart Afmeting: 300x40x250 cm Specificaties: Showmodel Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 1
Einde op 08/01/2026 18:30