Kunst, mode en verzamelobjecten

Online veiling van diverse kunst, mode en verzamelobjecten te Heerenveen.

Vrijdag 02/06/2023 14:30-15:30

Vrijdag 09/06/2023 09:00-14:00

De Kavels, Venus 27, 8448 CE Heerenveen, Nederland

Aantal kavels
369 kavels
Einde op 06/06/2023 19:30
OnlineVeilingMeester

Specificaties: Monster in-ear monitor's voor DJ's uit de wereldkende serie van audio engineer Noel Lee. Die later de creator van Dre's BEATS koptelefoons werd. Nieuw in verpakking.

331

332

Specificaties: Koss jaren 90' in ear monitors, model CC01, nieuw in doos

Huidig bod 36,00
7 biedingen
333

Specificaties: 2x High end sport oordopjes met uitstekende geluidskwaliteit. Leuke limited edition van Monster met Adidas.

334

Specificaties: Japanse Cone Shaped speakers met een uniek geluidsprofiel. Prototype voorloper van de wereldbekende Fujitsu speakers. Nieuw met doos.

Huidig bod 12,00
335

Specificaties: Hoogwaardige wijn uit een Amsterdamse wijnmakerij (Chateau Amsterdam), die werken volgens hun eigen techniek. Merk: Nou, nou.. Normale prijs = €20,- per fles. 4 x 6 = 24 flessen toaal. prijs €480,00 Zie de foto's voor meer informatie.

Huidig bod 46,00
13 biedingen
336

Specificaties: Vintage Gran Reserva Rum van Ron Montero, lees de lovende recensies op rumpirate, betreft oudere gerijpte flessen prijs gemiddeld €50 per fles, kavel wordt geleverd met een volle doos x 6 flessen

Huidig bod 61,00
16 biedingen
337

Specificaties: Een privé collectie uit nalatenis voornamelijk Merklin treinen, huizen, rails etc. Set is ongetest en meerdere keren verhuist. Wordt als gebruikt/beschadigd/ongecontroleerd aangeboden.

Huidig bod 66,00
17 biedingen
338

Specificaties: Professionele Han drum / Stalen drum nieuw en inclusief stokken en draagtas

Huidig bod 41,00
12 biedingen
339

Specificaties: Complete privécollectie inclusief complete decks. Herkomst: Uit nalatenschap. Het gaat om kaarten uit diverse serie's die ''zeldzaam'', ''minder zeldzaam'', ''en vaak voorkomende'' kaarten zijn. Collectie is bekeken door een handel in strips en kaarten. De verkoopwaarde is conservatief geprijsd vanaf €3000,-... lees meer

Huidig bod 311,00
34 biedingen
340

Specificaties: Stradevarius, muzikale zaag instrument, gebruikt inclusief fiddlestick en originele doos

Huidig bod 12,00
341

Specificaties: Luxe vintage kristallen whiskeyglazen. Van het merk: Rogaska Crystal. Nieuw uit oud winkelvoorraad. prijs: €395,00

Huidig bod 41,00
12 biedingen
342

Specificaties: 6 x Luxe vintage kristallen whiskeyglazen van merk Rogaska Nieuw uit oud winkelvoorraad.

Huidig bod 12,00
343

Specificaties: Luxe vintage kristallen shotglazen. Van het merk: Rogaska Crystal. Nieuw uit oud winkelvoorraad.

Huidig bod 12,00
344

Specificaties: Antieke Mughal schilderij met perzische invloeden, van een zeer omvangrijke privécollectie uit nalatenis

Huidig bod 24,00
345

Specificaties: Hoofdlamp/zaklamp met infra rood en infragroen. Model: 2250. Uitgegeven door Pelikan USA. Nieuw in verpakking met levenslange garantie.

346

Specificaties: Nieuwe hoofdlamp voor installatie op hardhat Model: KSE KS-7600. Atex cap lamp. Nieuwprijs: €190,-

347

Specificaties: Nieuwe zaklamp van het merk Black Knight. Uitgegeven door Pelikan USA. Full set incl. levenslange garantie Model: Black Knight M6 (politie/leger versie) Prijs: €159,00

348

Specificaties: Uniek collector's item. Oorspronkelijk een promotionele XXL reuzefles voor de flagship store van Cleef & Arpel. Was in bezit van voormalige parfum-museum. Kleinere minder gewilde varianten werden online al voor €500 verkocht, nu de unieke kans om te bieden op een echt stuk parfum historie! incl. factice... lees meer

Huidig bod 58,00
16 biedingen
349

Specificaties: Nieuw in plastic een Booster massagepistool met verschillende opzetstukken. Dit betreft een hoogwaardig therapeutisch apparaat die professioneel wordt gebruikt, zie youtube

350

Specificaties: Visconti Luxe Portefeuille. Materiaal: Leer. Nieuw uit oud winkelvoorraad. Buitenkant van de verpakking heeft wat schade.

Huidig bod 12,00
351

Specificaties: Modern granada lederen horlogeband met NASA buckle voor de Apple Watch. 40mm. Compleet nieuw in doos. Origineel uitgegeven door Apple prijs €150,00

Huidig bod 12,00
352

Specificaties: Iconische Cartier Panthera fles, speciale uitgifte alleen voor promotionele doeleinden (geen gebruikte fles), betreft een zeer zeldzame uitgave afkomstig uit het voormalige parfum museum, nu de unieke kans om te bieden op een echt stuk parfum historie, incl. factice... lees meer

Huidig bod 261,00
37 biedingen
353

Specificaties: Een prachtige slangenleren organiser van iconisch pennenmerk Faber & Castell, nieuw zonder doos

354

Specificaties: Prachtige Montblanc Carrera vulpen, zeldzaam collector's item. nieuw zonder doos Merk: Montblanc. Model: Carrera. Soort pen: Vulpen. Referentie: https://www.ebay.nl/itm/266117271844?hash=item3df5d35124:g:5vUAAOSwkFpj3sct&amdata=enc%3AAQAIAAAA4CKg0lhj15Pyyus%2FgXvhy4WaAWzSQdnba%2B4rS3G6JugSP6UqHCRGAEQmSICXqzAw7Z2M7P%2FMkWZ7ihzQF5wCt6EmqYtD9uoOfKCyoeTu9CAYX006ScUy4koDiqNxX9v%2BgvYnDzdRQdC4qh5V563nKEase17leCdjk5h3yHand3vVhxBql4rjeX66hs7%2F230FHwaKfFjgRCnavQ6hJsA2bTuk9Q5zzS2Kz0LWbzgFv3jSGw6LqNI%2Fivox3qu3UsS%2Fg5vvPy9U7KyABMqlvwYsNlAYC3NaUQ2Djcx6HgG4OC23%7Ctkp%3ABk9SR6TRs-GHYg... lees meer

Huidig bod 141,00
14 biedingen
355

Afmeting: 100cm x 140cm Specificaties: Prachtig groot kunstwerk. Kunstenaar: Eric Baak. Titel: ''Through The Roof''. Gelimiteerde platinum editie, niet meer verkrijgbaar, getaxeerd op €600,00

Huidig bod 51,00
356

Specificaties: Mooie set van 3 luxe vintage pennen. Merk: Pierre Cardin. Modellen: Balpen, Rollerball, Mechanisch vulpotlood. Inclusief hoesje.

Huidig bod 18,00
357

Specificaties: 2 x dure sportieve zomer sjaals van Marccain sport uit vederlichte wol, totale label prijs €260,00

358

Afmeting: Maat EU: 42,5 Specificaties: Prachtig paar schoenen van Italiaans kultmerk Corvari. Model: Chelsea. De schoenen zijn nieuw in doos. Afkomstig uit een hoog segment schoenenwinkel aan de P.C. Hoofdstraat , prijs: €479,00

359

Afmeting: Maat EU: 38 Specificaties: Prachtig paar schoenen van het merk Gant. Model: Dames laarzen. Materiaal: Suede leer en leer De schoenen zijn nieuw in doos. Afkomstig uit een hoog segment schoenenwinkel aan de P.C. Hoofdstraat, prijs: €299,00

Huidig bod 24,00
8 biedingen
360