Specificaties: Monster in-ear monitor's voor DJ's uit de wereldkende serie van audio engineer Noel Lee. Die later de creator van Dre's BEATS koptelefoons werd. Nieuw in verpakking.
Online veiling van diverse kunst, mode en verzamelobjecten te Heerenveen.
BezichtigenVrijdag 02/06/2023 14:30-15:30
AfhalenVrijdag 09/06/2023 09:00-14:00
Specificaties: Koss jaren 90' in ear monitors, model CC01, nieuw in doos
Specificaties: 2x High end sport oordopjes met uitstekende geluidskwaliteit. Leuke limited edition van Monster met Adidas.
Specificaties: Japanse Cone Shaped speakers met een uniek geluidsprofiel. Prototype voorloper van de wereldbekende Fujitsu speakers. Nieuw met doos.
Specificaties: Hoogwaardige wijn uit een Amsterdamse wijnmakerij (Chateau Amsterdam), die werken volgens hun eigen techniek. Merk: Nou, nou.. Normale prijs = €20,- per fles. 4 x 6 = 24 flessen toaal. prijs €480,00 Zie de foto's voor meer informatie.
Specificaties: Vintage Gran Reserva Rum van Ron Montero, lees de lovende recensies op rumpirate, betreft oudere gerijpte flessen prijs gemiddeld €50 per fles, kavel wordt geleverd met een volle doos x 6 flessen
Specificaties: Een privé collectie uit nalatenis voornamelijk Merklin treinen, huizen, rails etc. Set is ongetest en meerdere keren verhuist. Wordt als gebruikt/beschadigd/ongecontroleerd aangeboden.
Specificaties: Professionele Han drum / Stalen drum nieuw en inclusief stokken en draagtas
Specificaties: Complete privécollectie inclusief complete decks. Herkomst: Uit nalatenschap. Het gaat om kaarten uit diverse serie's die ''zeldzaam'', ''minder zeldzaam'', ''en vaak voorkomende'' kaarten zijn. Collectie is bekeken door een handel in strips en kaarten. De verkoopwaarde is conservatief geprijsd vanaf €3000,-... lees meer
Specificaties: Stradevarius, muzikale zaag instrument, gebruikt inclusief fiddlestick en originele doos
Specificaties: Luxe vintage kristallen whiskeyglazen. Van het merk: Rogaska Crystal. Nieuw uit oud winkelvoorraad. prijs: €395,00
Specificaties: 6 x Luxe vintage kristallen whiskeyglazen van merk Rogaska Nieuw uit oud winkelvoorraad.
Specificaties: Luxe vintage kristallen shotglazen. Van het merk: Rogaska Crystal. Nieuw uit oud winkelvoorraad.
Specificaties: Antieke Mughal schilderij met perzische invloeden, van een zeer omvangrijke privécollectie uit nalatenis
Specificaties: Hoofdlamp/zaklamp met infra rood en infragroen. Model: 2250. Uitgegeven door Pelikan USA. Nieuw in verpakking met levenslange garantie.
Specificaties: Nieuwe hoofdlamp voor installatie op hardhat Model: KSE KS-7600. Atex cap lamp. Nieuwprijs: €190,-
Specificaties: Nieuwe zaklamp van het merk Black Knight. Uitgegeven door Pelikan USA. Full set incl. levenslange garantie Model: Black Knight M6 (politie/leger versie) Prijs: €159,00
Specificaties: Uniek collector's item. Oorspronkelijk een promotionele XXL reuzefles voor de flagship store van Cleef & Arpel. Was in bezit van voormalige parfum-museum. Kleinere minder gewilde varianten werden online al voor €500 verkocht, nu de unieke kans om te bieden op een echt stuk parfum historie! incl. factice... lees meer
Specificaties: Nieuw in plastic een Booster massagepistool met verschillende opzetstukken. Dit betreft een hoogwaardig therapeutisch apparaat die professioneel wordt gebruikt, zie youtube
Specificaties: Visconti Luxe Portefeuille. Materiaal: Leer. Nieuw uit oud winkelvoorraad. Buitenkant van de verpakking heeft wat schade.
Specificaties: Modern granada lederen horlogeband met NASA buckle voor de Apple Watch. 40mm. Compleet nieuw in doos. Origineel uitgegeven door Apple prijs €150,00
Specificaties: Iconische Cartier Panthera fles, speciale uitgifte alleen voor promotionele doeleinden (geen gebruikte fles), betreft een zeer zeldzame uitgave afkomstig uit het voormalige parfum museum, nu de unieke kans om te bieden op een echt stuk parfum historie, incl. factice... lees meer
Specificaties: Een prachtige slangenleren organiser van iconisch pennenmerk Faber & Castell, nieuw zonder doos
Specificaties: Prachtige Montblanc Carrera vulpen, zeldzaam collector's item. nieuw zonder doos Merk: Montblanc. Model: Carrera. Soort pen: Vulpen. Referentie: https://www.ebay.nl/itm/266117271844?hash=item3df5d35124:g:5vUAAOSwkFpj3sct&amdata=enc%3AAQAIAAAA4CKg0lhj15Pyyus%2FgXvhy4WaAWzSQdnba%2B4rS3G6JugSP6UqHCRGAEQmSICXqzAw7Z2M7P%2FMkWZ7ihzQF5wCt6EmqYtD9uoOfKCyoeTu9CAYX006ScUy4koDiqNxX9v%2BgvYnDzdRQdC4qh5V563nKEase17leCdjk5h3yHand3vVhxBql4rjeX66hs7%2F230FHwaKfFjgRCnavQ6hJsA2bTuk9Q5zzS2Kz0LWbzgFv3jSGw6LqNI%2Fivox3qu3UsS%2Fg5vvPy9U7KyABMqlvwYsNlAYC3NaUQ2Djcx6HgG4OC23%7Ctkp%3ABk9SR6TRs-GHYg... lees meer
Afmeting: 100cm x 140cm Specificaties: Prachtig groot kunstwerk. Kunstenaar: Eric Baak. Titel: ''Through The Roof''. Gelimiteerde platinum editie, niet meer verkrijgbaar, getaxeerd op €600,00
Specificaties: Mooie set van 3 luxe vintage pennen. Merk: Pierre Cardin. Modellen: Balpen, Rollerball, Mechanisch vulpotlood. Inclusief hoesje.
Specificaties: 2 x dure sportieve zomer sjaals van Marccain sport uit vederlichte wol, totale label prijs €260,00
Afmeting: Maat EU: 42,5 Specificaties: Prachtig paar schoenen van Italiaans kultmerk Corvari. Model: Chelsea. De schoenen zijn nieuw in doos. Afkomstig uit een hoog segment schoenenwinkel aan de P.C. Hoofdstraat , prijs: €479,00
Afmeting: Maat EU: 38 Specificaties: Prachtig paar schoenen van het merk Gant. Model: Dames laarzen. Materiaal: Suede leer en leer De schoenen zijn nieuw in doos. Afkomstig uit een hoog segment schoenenwinkel aan de P.C. Hoofdstraat, prijs: €299,00