Aquarellen

2 stuks, DalheimOp papier, niet ingelijst, afmeting 30x40 cm. Gesigneerd R.O.

Startbod
€ 20,00
€ 20,00
Kavel nummer: 248-0040
Einde op 19/01/2026 19:39