Veiling van kunst uit nalatenschap van kunstenaar willy hamelers

In deze online veiling worden kunstwerken aangeboden uit nalatenschap, van de Limburgse kunstenaar Willy Hamelers.

Vrijdag 16/01/2026 10:00

Vrijdag 23/01/2026 10:00

Kleine Steeg 13, 6131 KJ Sittard, Nederland

Aantal kavels
42 kavels
Einde op 19/01/2026 19:00

" 't rooth" Margraten, 1977 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 125,00
248-0001

"In de kerk"Pastelkrijt op papier, ingelijst, achter glas, afmeting 30x40 cm.

Huidig bod 25,00
248-0035

Zonder titel, 1978 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

248-0003

Portret, 1944pastelkrijt op papier, ingelijst, achter glas. Afmeting 87x115 cm! Gesigneerd R.O.

Huidig bod 125,00
248-0029

Ommegang in Arles Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
248-0005

Zonder titel Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
248-0006

Ommegang in Aix-en Provence Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
248-0007

Portret "communie" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

248-0008

"Plateau Margraten"Olieverf op doek, ingelijst, afmeting 70x70 cm. Gesigneerd R.O.

Huidig bod 75,00
248-0009

"Tonny", 1942 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 40,00
248-0010

Zonder titel, "Parijs" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 15,00
248-0011

"Spaans landschap Sepulveda", 1976 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 40,00
248-0012

PortretOlieverf op paneel, afmeting 32x42 cm. Niet ingelijst.

Huidig bod 25,00
248-0013

"Bourges, kathedraal"Op papier, ingelijst, achter glas, afmeting 40x50 cm.

Huidig bod 25,00
248-0036

"dans les ventre de Paris", 1974 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

248-0015

"feest der verdwijnende grenzen", 1953 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

248-0016

"Coin, Andalucia", 1977 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 40,00
248-0017

Kasteel EijsdenOlieverf op paneel, ingelijst, afmeting 30x40 cm. Gesigneerd R.O.

Huidig bod 25,00
248-0018

"St. Eustache, Paris", 1974 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
248-0019

"Andalucia", 1979 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 15,00
248-0020

Zonder titel, 1953 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 40,00
248-0021

"begijnhof Diest", 1953 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

248-0022

"Malaga", 1974 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
248-0023

"Kruisommegang" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

248-0024

Portret Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

248-0025

Huidig bod 75,00
248-0026

Portret, 1946 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 40,00
248-0027

Portret, 1944pastelkrijt op papier, ingelijst, achter glas. Afmeting 74x100 cm! Gesigneerd M.R.

Huidig bod 75,00
248-0028

Teuven, 1976Olieverf op doek, houten latjes als afwerking , afmeting 50x46 cm. Gesigneerd R.O.

248-0004

"Laon", 1967 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 40,00
248-0030