Tekening

Dom van KeulenOp papier, ingelijst, achter glas, afmeting 40x50 cm. Gesigneerd onder passe-partout.

Startbod
€ 25,00
€ 25,00
Kavel nummer: 248-0037
Einde op 19/01/2026 19:35