Aquarellen

2 stuks, landschap, 1974Op papier, ingelijst, achter glas. Afmeting 38x33 cm. Één kunstwerk gesigneerd R.O.

Startbod
€ 25,00
€ 25,00
Kavel nummer: 248-0031
Einde op 19/01/2026 19:30