Grote tekening

Portret, 1944pastelkrijt op papier, ingelijst, achter glas. Afmeting 87x115 cm! Gesigneerd R.O.

Startbod
€ 125,00
€ 125,00
Kavel nummer: 248-0029
Einde op 19/01/2026 19:03