Grote tekening

Portret, 1944pastelkrijt op papier, ingelijst, achter glas. Afmeting 74x100 cm! Gesigneerd M.R.

Startbod
€ 75,00
€ 75,00
Kavel nummer: 248-0028
Einde op 19/01/2026 19:27