Tekening

Portret, 1946Op papier, ingelijst, achter glas. Afmeting 66x80 cm. Gesigneerd R.O.

Startbod
€ 40,00
€ 40,00
Kavel nummer: 248-0027
Einde op 19/01/2026 19:26