"Plateau Margraten", 1977Olieverf op doek, ingelijst, afmeting 60x54 cm. Gesigneerd R.O.

Startbod
€ 75,00
€ 75,00
Kavel nummer: 248-0014
Einde op 19/01/2026 19:36