"Spaans landschap Sepulveda", 1976Olieverf op doek, ingelijst, afmeting 60x60 cm. Gesigneerd R.O.

Startbod
€ 40,00
€ 40,00
Kavel nummer: 248-0012
Einde op 19/01/2026 19:11