Teuven, 1976Olieverf op doek, houten latjes als afwerking , afmeting 50x46 cm. Gesigneerd R.O.

Startbod
€ 50,00
€ 50,00
Kavel nummer: 248-0004
Einde op 19/01/2026 19:28