Otto Kahleolieverf op doek, ingelijst, gesigneerd R.O. Afmeting 100x80 cm. Doek moet opnieuw worden gespannen

Startbod
€ 50,00
€ 50,00
Kavel nummer: 247-4127
Einde op 12/01/2026 20:04