Online veiling van zilverwerk, kunst en verzamelitems.

Het mooie aanbod in deze veiling bestaat uit veel zilverwerk, o.a. verzilverde, zilveren en gouden sieraden, antieke beugeltassen, zilveren miniaturen, antieke zakhorloges; Veel Kunstwerken van o.a. van AR. JAMAR (1870-1946), J.MELS (1899-1974), E. TOEBOSCH (1949), H. JELINGER (1895-1961), S. COHEN (1918-1984), TOON de JONG (1879-1978) enz.; Diverse verzamelitems o.a. gesigneerde strips o.a. Suske en Wiske, Kuifje en Donald Duck; vintage en fotobenodigdheden; Japanse miniatuur maskers; Vintage verrekijkers; Devotionalia enz.

Vrijdag 09/01/2026 10:00

Donderdag 15/01/2026 13:00

Kleine Steeg 13, 6131 KJ Sittard, Nederland

Aantal kavels
90 kavels
Einde op 12/01/2026 19:00

Olieverf op paneel, "giraffen", 1934gesigneerd L.O., Ingelijst in antieke lijst. Afmeting 40x48 cm. Op achterzijde van paneel staat tekst geschreven

Huidig bod 125,00
247-0001

2 stuksO.a. Verrekijker, ca. 1900-1910. In verrekijker staat gegraveerd "Fournisseur de la Marine, Toulon, Ingenieur Rouviere" Verrekijker die geleverd is aan de Marine.; PALLAS de Luxe verrekijker, 8x30, in opbergtas.

Huidig bod 25,00
247-0009

Luxe map met zeefdruk Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
247-0003

1943, "limburg landschap" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
247-0004

6 stuks geslepen glazen in 3 kleuren Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 15,00
247-0005

Voorstelling van Anton Mauve (1838-1888)De keramische tegel is toegeschreven aan Rozenburg Den Haag en ingelijst door C Basters, Korte hoogstraat 20 Rotterdam (1893-1895) Afmeting 24x24 cm.

247-0006

Uitgave Corrie Zelen, 1976Ca. 15 zeefdrukken in map, afmeting 23x32 cm. Inclusief mapje met 15 plaatjes van kunstwerken van bekende kunstenaars zoals Munch, Rubens, Cézanne, Gauguin enz. Afmeting 11x17 cm.

247-0007

Huidig bod 25,00
247-0008

2 stuks, "Lodewijk XV"stijlGepolychromeerd beukenhout met goudkleurige accenten. Fauteuils zijn gebruikt maar in goede staat. Mooie bekleding. Afmeting (bxdxh) 70x73x90 cm

Huidig bod 95,00
247-4098

Olieverf op doek"stilleven". Kunstwerk is gesigneerd L.O. met Emile Claus. Ingelijst. Afmeting 72x82 cm. Doek heeft enkele kleine gaatjes, die gerestaureerd kunnen worden.

Huidig bod 75,00
247-0018

Mini schaakbord in cassetteVoor op reis, afmeting cassete 22x17 cm. In cassette staat tekst "Le coin de Nice, The corner of Nice". Voorzien van sierslot.

247-0010

2x kunstwerk en 1 boek Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 15,00
247-0011

Ca. 30 stuks. Lepels, messen, vorken Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

247-0012

Antiek, ca. 6 stuks Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
247-0014

4 stuks, "romantische stijl"Ingelijst, achter glas, o.a. 2x "roos", druk PJ Redoute, " afmeting 30x35 cm; "vrouw met kruik", J.W. Godward afmeting 23x30 cm.; "vrouw tussen bloemen", E Lappiere, afmeting 20x38 cm.

Huidig bod 25,00
247-4099

"oude brug Maastricht" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

247-0015

Map met verzameling Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

247-0016

1943, "gronsveld" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
247-0017

2 stuks, aquarellenBeide gesigneerd, ingelijst, achter glas. Afmeting (bxh) 30x40 cm en 50x40 cm.

247-4102

2x ingebonden albumsuit periode met Nummer 43-1957 t/m 29-1958 en 27-1968 t/m 26-1969. Het is niet bekend of alle nummers aanwezig zijn. Albums zijn in matige staat, de Donald Ducks zijn in redelijke staat gezien de leeftijd.

247-0002

7 stuks, keramiek, Japan Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
247-0019

Verzameling houten popjes.Ca. 36 stuks, diverse figuren. Jaren '60-'70. Hoogte variërend variërend van 2 cm tot 6 cm.

Huidig bod 15,00
247-0020

2 stuks, Lionel PerauxIngelijst, achter glas. Afmeting 24x45 cm.

247-4104

Complete bouwplaat, Van Nelle koffie Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

247-0021

Partij, analoge fotografie. Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 15,00
247-0022

2 Lichtmeters Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
247-0023

LEICA M2 analoge camera met 2 objectieven Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
247-0024

"zwanenburgwal Amsterdam" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 35,00
247-0025

Vintage, 1972 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 15,00
247-4108