Olieverf op paneel, "giraffen", 1934gesigneerd L.O., Ingelijst in antieke lijst. Afmeting 40x48 cm. Op achterzijde van paneel staat tekst geschreven
Het mooie aanbod in deze veiling bestaat uit veel zilverwerk, o.a. verzilverde, zilveren en gouden sieraden, antieke beugeltassen, zilveren miniaturen, antieke zakhorloges; Veel Kunstwerken van o.a. van AR. JAMAR (1870-1946), J.MELS (1899-1974), E. TOEBOSCH (1949), H. JELINGER (1895-1961), S. COHEN (1918-1984), TOON de JONG (1879-1978) enz.; Diverse verzamelitems o.a. gesigneerde strips o.a. Suske en Wiske, Kuifje en Donald Duck; vintage en fotobenodigdheden; Japanse miniatuur maskers; Vintage verrekijkers; Devotionalia enz.
BezichtigenVrijdag 09/01/2026 10:00
AfhalenDonderdag 15/01/2026 13:00
2 stuksO.a. Verrekijker, ca. 1900-1910. In verrekijker staat gegraveerd "Fournisseur de la Marine, Toulon, Ingenieur Rouviere" Verrekijker die geleverd is aan de Marine.; PALLAS de Luxe verrekijker, 8x30, in opbergtas.
Luxe map met zeefdruk Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
1943, "limburg landschap" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
6 stuks geslepen glazen in 3 kleuren Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Voorstelling van Anton Mauve (1838-1888)De keramische tegel is toegeschreven aan Rozenburg Den Haag en ingelijst door C Basters, Korte hoogstraat 20 Rotterdam (1893-1895) Afmeting 24x24 cm.
Uitgave Corrie Zelen, 1976Ca. 15 zeefdrukken in map, afmeting 23x32 cm. Inclusief mapje met 15 plaatjes van kunstwerken van bekende kunstenaars zoals Munch, Rubens, Cézanne, Gauguin enz. Afmeting 11x17 cm.
2 stuks, "Lodewijk XV"stijlGepolychromeerd beukenhout met goudkleurige accenten. Fauteuils zijn gebruikt maar in goede staat. Mooie bekleding. Afmeting (bxdxh) 70x73x90 cm
Olieverf op doek"stilleven". Kunstwerk is gesigneerd L.O. met Emile Claus. Ingelijst. Afmeting 72x82 cm. Doek heeft enkele kleine gaatjes, die gerestaureerd kunnen worden.
Mini schaakbord in cassetteVoor op reis, afmeting cassete 22x17 cm. In cassette staat tekst "Le coin de Nice, The corner of Nice". Voorzien van sierslot.
2x kunstwerk en 1 boek Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Ca. 30 stuks. Lepels, messen, vorken Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Op papier, 1926gesigneerd L.O., Ingelijst in oude lijst. Afmeting 32x26 cm
Antiek, ca. 6 stuks Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
4 stuks, "romantische stijl"Ingelijst, achter glas, o.a. 2x "roos", druk PJ Redoute, " afmeting 30x35 cm; "vrouw met kruik", J.W. Godward afmeting 23x30 cm.; "vrouw tussen bloemen", E Lappiere, afmeting 20x38 cm.
"oude brug Maastricht" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Map met verzameling Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
1943, "gronsveld" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
2 stuks, aquarellenBeide gesigneerd, ingelijst, achter glas. Afmeting (bxh) 30x40 cm en 50x40 cm.
2x ingebonden albumsuit periode met Nummer 43-1957 t/m 29-1958 en 27-1968 t/m 26-1969. Het is niet bekend of alle nummers aanwezig zijn. Albums zijn in matige staat, de Donald Ducks zijn in redelijke staat gezien de leeftijd.
7 stuks, keramiek, Japan Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Verzameling houten popjes.Ca. 36 stuks, diverse figuren. Jaren '60-'70. Hoogte variërend variërend van 2 cm tot 6 cm.
2 stuks, Lionel PerauxIngelijst, achter glas. Afmeting 24x45 cm.
Complete bouwplaat, Van Nelle koffie Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Partij, analoge fotografie. Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
2 Lichtmeters Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
LEICA M2 analoge camera met 2 objectieven Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"zwanenburgwal Amsterdam" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Vintage, 1972 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!