Oude litho

E. Leliepvre (1908-2013)Mooi ingelijst, achter glas. Afmeting 55x65 cm. Gesigneerd R.O.

Startbod
€ 25,00
€ 25,00
Kavel nummer: 247-4121
Einde op 12/01/2026 19:55