Oude litho

E. Demaisons (1812-1880)mooi ingelijst, achter glas. Afmeting 55x63 cm. Ingelijst door F. de Leeuw Borgerhout

Startbod
€ 25,00
€ 25,00
Kavel nummer: 247-4119
Einde op 12/01/2026 19:43