Oude kunstwerken

2 stuksO.a. Oude litho, "botanische tuinen Brussel", ingelijst, achter glas. Afmeting 26x20 cm; Kleuren gravure M. Jacksons, "vissen op palingen", Gravure gemaakt door Duncan, ingelijst, achter glas, afmeting 45x35 cm.

Startbod
€ 20,00
€ 20,00
Kavel nummer: 247-4116
Einde op 12/01/2026 19:34