Oude litho

"Etude dans le parc" H. VoglerLithografie van Leopold Verger, Parijs; Mooi ingelijst, achter glas. Afmeting (bxh) 80x70 cm

Startbod
€ 25,00
€ 25,00
Kavel nummer: 247-4112
Einde op 12/01/2026 19:30