Kunstwerken

2 stuks, aquarellenBeide gesigneerd, ingelijst, achter glas. Afmeting (bxh) 30x40 cm en 50x40 cm.

Startbod
€ 30,00
€ 30,00
Kavel nummer: 247-4102
Einde op 12/01/2026 19:17