Antieke beugeltas

Met zilveren beugel en haakEnkele beugel, 19e eeuws. Gemerkt met o.a. jaarletter C (1810), gehalte teken en 6 puntige ster van Gijsbert Capoen Schoonhoven. Afmeting 20x24 cm

Startbod
€ 200,00
€ 200,00
Kavel nummer: 247-8144
Einde op 12/01/2026 20:12