Antieke beugeltas

Met zilveren beugel en haakmet dubbele beugel en geborduurd tasje.19e eeuws Gemerkt met o.a. "lopende leeuw 2", haak met minervakop en (WH80) J.D. Wendels, Schoonhoven 1880. Afmeting zonder haak 19x27 cm.

Startbod
€ 375,00
€ 375,00
Kavel nummer: 247-8141
Einde op 12/01/2026 20:09