Antieke beugeltas

Met zilveren beugel en haakmet dubbele beugel, 19e eeuws. Met lederen tas. Gemerkt met o.a. Jaarletter M (1821) Zie foto's. Afmeting zonder haak 16x21 cm

Startbod
€ 125,00
€ 125,00
Kavel nummer: 247-8139
Einde op 12/01/2026 20:07