Grafiek, toon de jong (1879-1978)

"De OLV toren Amersfoort"Ets, ingelijst, achter glas. Gesigneerd R.O.. Afmeting 50x68 cm

Startbod
€ 25,00
€ 25,00
Kavel nummer: 247-0035
Einde op 12/01/2026 19:34