Olieverf op doek"stilleven". Kunstwerk is gesigneerd L.O. met Emile Claus. Ingelijst. Afmeting 72x82 cm. Doek heeft enkele kleine gaatjes, die gerestaureerd kunnen worden.

Startbod
€ 75,00
€ 75,00
Kavel nummer: 247-0018
Einde op 12/01/2026 19:08