Tekening/aquarel ar. jamar (1870-1946)

Op papier, 1926 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Startbod
€ 50,00
€ 50,00
Kavel nummer: 247-0013
Einde op 12/01/2026 19:12