Aquarel j. mels (1899-1974)

1943, "limburg landschap" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Startbod
€ 25,00
€ 25,00
Kavel nummer: 247-0004
Einde op 12/01/2026 19:03