Schilderij ar. jamar (1870-1946)

Olieverf op paneel, "giraffen", 1934gesigneerd L.O., Ingelijst in antieke lijst. Afmeting 40x48 cm. Op achterzijde van paneel staat tekst geschreven

Startbod
€ 125,00
€ 125,00
Kavel nummer: 247-0001
Einde op 12/01/2026 19:00