Je ziet momenteel slechts de helft van de veilingen en kavels
Lithografie karel appel
Lithografie van Karel Appel (1921-2006). TOP werk uit zijn gouden periode. 100% origineel werk (met certificaat van authenticiteit). Is rechts onderaan in potlood gesigneerd en gedateerd. Genummerd 82/150. Voorzien van professionele lijst met UV-werend kunstglas. Gallerijprijs is +/- 2500€. Nee Kunstenaar: Karel Appel Land: België Datering: 1972 Techniek: Lithografie Handtekening/oplage: true Oplage: 150 Gesigneerd: ja Hoogte: 76cm Breedte: 56cm
Deze website maakt net zoals de meeste websites gebruik van cookies. Via deze cookies verzamelen wij en derde partijen informatie over uw bezoek en interesses. Op deze manier is het mogelijk om het gebruik van onze site te analyseren, de inhoud van de website te personaliseren, u relevante advertenties te tonen en sociale media functies te integreren.
Door verder gebruik te maken van deze website geeft u toestemming voor alle cookies en een optimale surfervaring.