Conditie gebruikt; Afmetingen linkerdeel lxb ca. 154x60 cm; afmetingen rechte deel lxb ca. 260x60 cm; afmetingen rechterdeel lxb ca. 155x60 cm; hoge kasten ca. 222 cm hoog; Let op afzuigkap beschadigd; Reeds gedemonteerd en ingepakt op pallets. (afstapelen, omruilen of statiegeld per pallet); Pallets zijn niet inbegrepen; statiegeld betalen bij afhalen, of pallets afstapelen; werkblad niet ingepakt op pallets Nee Merk: Steinhaus Type keukenopstelling: U- keuken Kraan: Job Gootsteen: Reginox Aanrechtblad: Hout zwart Fornuis: Aanwezig Koelkast: Whirlpool Softclose: true Oven: Whirlpool Afzuigkap: Whirlpool Vaatwasser: Miele Hoofdkleur: Wit