Rf en ce test en meetinstrumenten, drone antenne productielijn, gereedschappen en materialen

Donderdag 22/01/2026 08:00-11:00

Dinsdag 03/02/2026 08:00-15:00

Koornmarktpoort 25R, 8253 TE Dronten, Nederland

Aantal kavels
54 kavels
Einde op 26/01/2026 18:00

De Kanzy KAAM-1000 is een handgemaakte 100% klasse-A dubbel mono buizenversterker met heavy specificaties. De bouwers van Kanzy garanderen persoonlijk de ultieme geluidskwaliteit van hun merk. De basis van deze kwaliteit komt tot uiting in de overdrachtskarakteristiek. Eindbuizen: KT88 matched pairs De KAAM-1000 bevat onder andere hoogwaardige weerstanden en audio grade condensatoren. De gouden contacten, keramische steunen en de meegeleverde voedingskabel met geborgde bajonetsluiting garanderen optimale prestaties en een zeer lange levensduur. De meeste onderdelen worden met behulp van luchtmontage geplaatst en met de hand met zilver gesoldeerd. De KAAM-1000, met zijn 24-karaatt vergulde, robuuste stalen behuizing en fraaie glazen buizen, heeft goudkleurige draaiknoppen en sierframes. Beide versterkers zijn op onzichtbare wijze van het voedingsgedeelte gescheiden. De KAAM-1000 wordt geleverd in een luxe houten kist De buizen zijn geen New Old Stock (NOS), maar nieuwe buizen van Genalex "made in Russia" Gold Lion. Aantal Ingangen 3: CD, MM, MC Maximum output in ultra lineair (UL) mode per kanaal (RMS) 45 W Maximum output in triode mode per kanaal (RMS) ` 26 W Harmonische vervorming (HD) 2 % Overall slew rate 7 MV/s Energie consumptie (totaal max.) 660 W Incl 2e kist, netsnoer en tas met inlay voor de buizen. Merk: Kanzy Model: KAAM-1000 Maximaal Wage: 45W Impedantie: 8O Wattage: 26W Aantal kanalen: 2 Kleur: gold, grey Gewicht: 43000g Lengte: 50cm Breedte: 40cm Hoogte: 29cm Materiaal: gold, steel Leveringsvoorwaarden: Niet gefundeerd - onverpakt... lees meer

Huidig bod 1301,00
8 biedingen

Handmatige spuitgietmachine, gebruikt voor het spuitgieten van ABS kunststof delen van drone antenne's. Inclusief matrijzen hiervoor. Handmatig openen en sluiten van de matrijs. Het injecteren gebeurt met perslucht (compressor inbegrepen). Inclusief printplaten t.b.v. de antenne's, 2 haspels met semi-rigid coax, ca. 100 SMA connectoren. Zilverdraad, draadknip mal, vormgereedschap, ABS pellets Aansluiting: 230V... lees meer

Keysight N9322C Spectrum Analyzer with Tracking Generator, 9 kHz - 7.0 GHz range. Gebrukt om antennes te karakteriseren en om CE EMC emissie metingen te doen. Inclusief referentie antenne's en meetcel (archiefkast bekleed met RF dempend materiaal) Merk: Keysight Type: N9322C Gewicht: 8kg Lengte: 40cm Breedte: 32cm Hoogte: 13cm Leveringsvoorwaarden: Niet gefundeerd - onverpakt... lees meer

Huidig bod 500,00

Keytek 1.2M g-strip breedband asymmetrische TEM cell Met deze TEM cell kunnen CE EMC RF immuniteit en emissie tests worden uitgevoerd volgens de normen IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-6, ENs, FCC, CISPR. Voor RF immuniteit tests heeft ge G-STRIP een breedband transmissielijn die een Transversale Elektromagnetische (TEM) golf propageert met equivalente eigenschappen als golven in de vrije ruimte (far field radiation). De te testen apparatuur wordt in de transmissielijn gepositioneerd en ontvangt straling van een lineair gepolariseerde RF golf. Integenstelling tot anderere TEM cellen, die vaak last hebben van interne reflecties, is deze TEM cell voorzien van absorberend materiaal om pieken en dalen in het veld te voorkomen. Het bruikbare frequentiebereik is 1 GHz. De G-STRIP kan ook worden gebruikt om de emissie van het te testen apparaat te meten. In dat geval is de TEM cell een ontvangst antenne die gekoppeld wordt aan een pre-amplifier en een EMI ontvanger of een spectrum analyzer. Merk: Keytek Type: TEM cell Model: 1.2M Materiaal: Staal Gewicht: 10kg Lengte: 120cm Breedte: 120cm Hoogte: 120cm Leveringsvoorwaarden: Niet gefundeerd - onverpakt... lees meer

HP 8648A Signaalgenerator 100 kHz-1 GHz, PMM 7000 emission precompliant system, Keytek G-ASLC^6 Amplifier and signal level controller, Ferriet cable clamp, PC's met besturingssoftware en licenties, Tektronix 2445 4-kanaals oscilloscoop met probes, Tektronix 1240 logic analyser met probes, inclusief meetkar... lees meer

Schaffner NSG200E EMC immuniteits precompliance meetset. De NSG200E is de mainframe. Per type test kan een bijpassende module worden ingestoken. De stoorsignalen kunnen zowel op de lichtnet lijnen als op signaallijnen worden geïnjecteerd. NSG223A interference simulator High Energy Pulses (surge) 1.5 - 5 us, max 5 kV NSG224 interference simulator Medium Energy Pulses (surge), max 150 mJ NSG225A burst (electrical fast transients, EFT) generator 500V - 4000V burst sequences Merk: Schaffner Type: NSG200E Lengte: 44cm Breedte: 34cm Hoogte: 15cm Leveringsvoorwaarden: Niet gefundeerd - onverpakt... lees meer

6

Portable oxygen analyzer type PMA15 with combined analog/digital display in a portable housing, signal output: 0 to1 V, measuring ranges: 0 to 3/10/30/100 vol% O2, power: 230 V/50 Hz Due to the extremely fast response time of the patented M&C magneto-dynamic measuring cell without dead space as well as the negligible cross-sensitivity towards other sample gas components, the portable M&C oxygen analyzer PMA15 has a wide variety of applications. The analyzer is a suitable and reliable instrument for measuring oxygen concentrations in various gas analytical control applications including flue gas-, inert gas- and fermentation processes as well as food packing machines, ambient air- and laboratory process control measurements. Merk: M&C Type: PMA15 Leveringsvoorwaarden: Niet gefundeerd - onverpakt... lees meer

7

Draagbare 2-kanaals Oscilloscoop Fluke Scopemeter 97 Bruikbaar als Voltmeter en als Oscilloscoop voor service op locatie. In koffer met probes en netvoeding. NiCd accu moet vervangen worden. Velleman PC oscilloscope Velleman portable oscilloscope Merk: Fluke Type: Scopemeter 97 Leveringsvoorwaarden: Niet gefundeerd - onverpakt... lees meer

De Philips PM5165 LF sweep generator 0.1 Hz - 1 MHz produceert sinusvormige, driehoek en blokgolf signalen over een frequentiebereik van 0,1 Hz tot 1 MHz. Perfect voor het karakteriseren van filters en versterkers, van audio tot middenfrequent en middengolf. De sweeptijd is instelbaar tussen 1 en 100 sec. Een analoge output is beschikbaar als X-as signaal voor een X/Y recorder of een oscilloscoop. Merk: Philips Type: PM5165 Leveringsvoorwaarden: Niet gefundeerd - onverpakt... lees meer

Real Time Kinematic (RTK) GPS systeem, tot 2 cm nauwkeurig met correctiesignaal. Inclusief GPS antennes en bekabeling Merk: Parthus Navstream Type: Sharpe XR6MK2

10

Inclusief Dynatek DFC-1000, Leader LCR-740, Maas KNT-2000 Merk: Kenwood Type: CS-4025

11

Acculader Merk: Voltcraft Type: ALC8500 EXPERT

12

Inclusief adapter kabels en motor olie Merk: Kraft Type: KP8500

Huidig bod 40,00
7 biedingen
14

Merk: Ugo Model: Dare Frame type: Vouw Versnellingen: 7 Kleur: Groen

Huidig bod 70,00
15

Merk: Ugo Model: Now Frame type: Vouw Versnellingen: 7 Kleur: Wit

Huidig bod 55,00

Inclusief diverse toebehoren Merk: HBM Type: WM180V Aantal snelheden: 2 Snelheid van n =: 1250rpm Snelheid tot n =: 2500rpm Aansluiting: 230V Afmeting l: 710mm Afmeting b: 270mm Afmeting h: 330mm

Huidig bod 55,00
17

Merk: Zebra Type: GX430T Kleur: Grijs

19

Merk: BFB Model: 3000 plus Printoppervlak hoogte: 200mm Printoppervlak breedte: 275mm Printoppervlak diepte: 275mm Kleur: Transparant Lengte: 51cm Breedte: 51cm Hoogte: 60cm

20

Merk: Alko Model: Dynamic Kleur: Geel Lengte: 75cm Breedte: 57cm Hoogte: 110cm

Inclusief 140 kilo tin/lood soldeer en fluxiddel Merk: ERSA Type: Lötanlage EST 350C Aansluiting: 400V Totale afmeting L: 3450mm Totale afmeting Breedte: 1000mm Totale afmeting Hoogte: 1260mm

Merk: HYDRO Mooi Slag: 65mm Tafel afmeting l: 450mm Tafel afmeting b: 800mm Aansluiting: 230V Afmeting l: 450mm Afmeting b: 800mm Afmeting h: 780mm

23

Inclusief zanussi wasmachine Merk: Electrolux Model: Ecocare Spanning: 230V Lengte: 65cm Breedte: 60cm Hoogte: 86cm Kleur: Wit

24

Volgens opgave defect Merk: WBC binder Type: KB 115 Eigen gewicht: 105kg Digitale uitlezing: true Aansluiting: 230V Maximale temperatuur: 100°c Kamer afmeting l: 40mm Kamer afmeting b: 600mm Kamer afmeting h: 480mm Totale afmeting Hoogte: 860mm Totale afmeting Breedte: 830mm Totale afmeting L: 700mm... lees meer

25

Merk: Xerox Model: Phaser 6100 Kleur: Wit

26

Merk: Xerox Model: Phaser 8500 Kleur: Wit

27

Inclusief EINHELL tafelboormachine, kinzo tegelzaagmachine Merk: Ferm

Kleur: Grijs Breedte: 80cm Hoogte: 180cm Diepte: 40cm Materiaal: Metaal

30