Bezorgveiling diverse retourgoederen

Bezorging vindt plaats binnen 7 dagen na betaling.

Vrijdag 16/01/2026 08:00-11:00

Dokkum, Nederland

Aantal kavels
113 kavels
Einde op 18/01/2026 18:00

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com Within 7 days... lees meer

10200

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is getest op werking. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com Within 7 days... lees meer

10536

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De goederen zijn 100% werkend. Ze zijn allemaal volledig getest en gecontroleerd op werkzaamheid. Er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Vragen of aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com Within 7 days Merk: Xiaomi... lees meer

11996

12021

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Samsung... lees meer

12438

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Oculus... lees meer

12628

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Xtorm... lees meer

12635

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com Within 7 days Merk: Samsung... lees meer

12745

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com Within 7 days Merk: Microsoft... lees meer

12755

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com Within 7 days Merk: Acer... lees meer

12785

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com Within 7 days Merk: Inventum, Netatmo, Russell Hobbs... lees meer

12853

12886

Te gebruiken voor onderdelen: niet werkend. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Samsung... lees meer

13249

13261

Te gebruiken voor onderdelen: niet werkend. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Acer... lees meer

13277

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: DJI... lees meer

Huidig bod 160,00
9 biedingen
13533

14099

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days... lees meer

14127

14234

14318

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Kärcher... lees meer

14688

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: , AOC... lees meer

15113

15332

Te gebruiken voor onderdelen: niet werkend. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: iPhone... lees meer

15649

15653

Huidig bod 15,00
15656

15662

15663

Huidig bod 15,00
15669

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: iRobot, Xiaomi... lees meer

15820