Bezorgveiling diverse retourgoederen

Bezorging vindt plaats binnen 7 dagen na betaling.

Vrijdag 09/01/2026 08:00-11:00

Dokkum, Nederland

Aantal kavels
82 kavels
Einde op 11/01/2026 18:00

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com Within 7 days Merk: DJI... lees meer

Huidig bod 110,00
10 biedingen
12697

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Sony Playstation... lees meer

Huidig bod 21,00
14509

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Steelseries, Sonos... lees meer

Huidig bod 80,00
13 biedingen
15681

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Xbox... lees meer

Huidig bod 15,00
15682

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Xtorm, Oculus... lees meer

Huidig bod 60,00
15684

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Fitbit... lees meer

15685

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: , Beats by Dre... lees meer

15688

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Synology, tado°... lees meer

Huidig bod 15,00
15690

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Braun, Teesa... lees meer

15691

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: BaByliss, JURA... lees meer

15694

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: BaByliss, EKO... lees meer

15695

Te gebruiken voor onderdelen: niet werkend. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days... lees meer

7 biedingen
15697

Huidig bod 90,00
11 biedingen
15698

Huidig bod 40,00
7 biedingen
15699

15700

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: LG, Beats by Dre... lees meer

Huidig bod 25,00
15702

Te gebruiken voor onderdelen: niet werkend. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Samsung... lees meer

15703

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days... lees meer

15706

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Bose, Bowers & Wilkins... lees meer

15708

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: De'Longhi, Dreame... lees meer

Huidig bod 15,00
15710

15711

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Krups, Roborock... lees meer

15712

Huidig bod 15,00
15713

Huidig bod 15,00
15714

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Fitbit, Devialet... lees meer

15717

Huidig bod 120,00
15719

Huidig bod 15,00
15720

15723

15726

Te gebruiken voor onderdelen: niet werkend. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Princess, Samsung... lees meer

15728