Intern transport materieel en gereedschappen

Online veiling met intern transport materieel en gereedschappen.

Vrijdag 01/11/2024 08:00-11:00

Woensdag 20/11/2024 08:00-15:00

2142 EX Cruquius, Nederland

Aantal kavels
292 kavels
Einde op 04/11/2024 09:00

Ongebruikt , vuil watertank 75L , sxhoon water tank 70L , max snelheid 5km p/u , 65db , 300m2 , 2 x 12V 100AH AG! Batterijen Merk: JD Type: Clean D6 Pro Bouwjaar: 2024 Werkbreedte: 700mm Elektrisch: true Afgelezen urenstand: 1hr Accu lader: true Aansluiting: 220V Eigen gewicht: 225kg Totale afmeting Lengte: 1290mm Totale afmeting Breedte: 700mm Totale afmeting Hoogte: 1150mm... lees meer

Huidig bod 1500,00

Merk: EP Type: D5 Bouwjaar: 2024 Werkbreedte: 850mm Elektrisch: true Accu lader: true Aansluiting: 220V Eigen gewicht: 160kg Totale afmeting Lengte: 1260mm Totale afmeting Breedte: 550mm Totale afmeting Hoogte: 1050mm

Huidig bod 1000,00

Ongebruikt , lithium accu pakket , 4e vrije hydraulische functie beschikbaar , verwisselbare accupakket , interne lader ingebouwd , bluetooth functie tot rij afstelling , led straat verlichting , blue spot Merk: EP Type: EFL 252 X Bouwjaar: 2024 Aantal wielen: 4 Afgelezen urenstand: 1 Accu lader: true Free-lift: true Side-shift: true Triple mast: true Eigen gewicht: 4570kg Hefvermogen: 2500kg Lepellengte: 1200mm Hefhoogte: 4800mm Totale afmeting Lengte: 3780mm Totale afmeting Breedte: 1060mm Totale afmeting Hoogte: 2210mm Vol rubber banden: true... lees meer

Huidig bod 12500,00

Extra opties : Blue spot , joy stick , nieuwe type display , gekeurd tm 2025 Merk: Linde Type: E16C Bouwjaar: 2018 Aantal wielen: 3 Side-shift: true Eigen gewicht: 3233kg Hefvermogen: 1600kg Hefhoogte: 3210mm Totale afmeting Lengte: 2800mm Totale afmeting Breedte: 990mm Totale afmeting Hoogte: 2340mm Vol rubber banden: true... lees meer

Huidig bod 6000,00

Aanvullende informatie Zelfrijdende veegmachine Merk: Daewoo Type: DAS80 Werkbreedte: 125 cm Opvangbak: 80 liter Voorzien van: Watertank en sproeisysteem Batterij: 48 volt / 65 Ah Werkduur: 2 tot 2,5 uur continu vermogen Maximum snelheid: 10 km/u Vermogen: 2 x 700 watt elektromotor Borstels: 2 zijborstels (⌀ 40 cm) & 1 middenborstel (⌀ 50 cm) Voorzien van: LED-verlichting & zwaailamp Zetel: Verstelbare zetel Inclusief: Acculader Inclusief: 2 reserve borstels Staat: Ongebruikt, in de originele verpakking Afmetingen: 160 x 125 x 130 cm Gewicht: 396 kg Merk: Daewoo Type: DAS 80 Bouwjaar: 2024 Werkbreedte: 1250mm Elektrisch: true Accu lader: true Aansluiting: 48V Eigen gewicht: 396kg Totale afmeting Lengte: 1600mm Totale afmeting Breedte: 1250mm Totale afmeting Hoogte: 1300mm... lees meer

Huidig bod 2000,00

Ongebruikt , lithium accu pakket , 4e vrije hydraulische functie beschikbaar , led straat verlichting , bluespot , Merk: EP Type: EFL 352 LI-ION Bouwjaar: 2024 Aantal wielen: 4 Afgelezen urenstand: 1 Accu lader: true Free-lift: true Side-shift: true Triple mast: true Eigen gewicht: 5000kg Hefvermogen: 3500kg Lepellengte: 1200mm Hefhoogte: 4800mm Totale afmeting Lengte: 4080mm Totale afmeting Breedte: 1050mm Totale afmeting Hoogte: 2230mm Vol rubber banden: true... lees meer

Huidig bod 17500,00
6

Ongebruikt 4 zwenkwielen rattelset en doppenset tot en met maat 50 386 st Heavy Duty gereedschapswagen gebruik: voor professionals aantal laden: 11 laden aantal gevulde laden: 9 gevulde laden gereedschap: chroom-vanadium gereedschap inhoud: 29-delige ring-steeksleutel set (6 mm - 50 mm) 3 ratelsleutel sets met doppen & bitsen (1/4”, 3/8” & 1/2”) 11-delige ring-ringsleutel set (6*7 mm - 30*32 mm) verstelbanre moersleutel 12-delige tangen set 2 hamers & 4 vijlen puntslag en beitel set 12 schroevendraaiers inbussleutels, Torxsleutels, precisiegereedschap 21-delige T-sleutelset 34-delige krachtdoppen set (12 mm - 50 mm) + Torx & inbus doppen & ratelsleutel 3/4,” LED-lamp, zaag, schaar, mes, meetgereedschappen enzovoort... in de originele verpakking Merk: Daewoo Type: DAMW387 Bouwjaar: 2024 Aantal laden: 11 Met inhoud: true Eigen gewicht: 203kg Totale afmeting Lengte: 1480mm Totale afmeting Breedte: 520mm Totale afmeting Hoogte: 1110mm... lees meer

Huidig bod 500,00
7

Ongebruikt , boorschroef machine , slagschroevendraaier , schroefmachine , slijptol 2 x 5.0AH accu , Makita opberg tas , 2024 Merk: Makita Type: 4 delige accu combiset Bouwjaar: 2024 Kleur: Blauw / zwart Accu lader: true Accuspanning: 18V Aantal accu's: 2... lees meer

Ongebruikt 4 zwenkwielen rattelset en doppenset tot en met maat 50 386 st Heavy Duty gereedschapswagen gebruik: voor professionals aantal laden: 11 laden aantal gevulde laden: 9 gevulde laden gereedschap: chroom-vanadium gereedschap inhoud: 29-delige ring-steeksleutel set (6 mm - 50 mm) 3 ratelsleutel sets met doppen & bitsen (1/4”, 3/8” & 1/2”) 11-delige ring-ringsleutel set (6*7 mm - 30*32 mm) verstelbanre moersleutel 12-delige tangen set 2 hamers & 4 vijlen puntslag en beitel set 12 schroevendraaiers inbussleutels, Torxsleutels, precisiegereedschap 21-delige T-sleutelset 34-delige krachtdoppen set (12 mm - 50 mm) + Torx & inbus doppen & ratelsleutel 3/4,” LED-lamp, zaag, schaar, mes, meetgereedschappen enzovoort... in de originele verpakking Merk: Jumbo Type: SG56 Pro Bouwjaar: 2024 Aantal laden: 11 Met inhoud: true Eigen gewicht: 201kg Totale afmeting Lengte: 1480mm Totale afmeting Breedte: 520mm Totale afmeting Hoogte: 1110mm... lees meer

Huidig bod 500,00

Ongebruikt; ATS; rated output 80kw/100kva; stand-by 88kw/110kva; P.F. 0.8; RPM 1500; 3 PHASE; SMARTGEN controller met LCD; 135L diesel tank; 2 accu’s; v.v. CE en QC; altenator type 274C Merk: RTE Type: 6741 100KVA Bouwjaar: 2024 Aansluiting: 380V Motor merk: Cummins Motorcapaciteit: 80kW Generator merk: Cummins Generator type: 6BTA5.9-G1 Generator capaciteit: 152A Handboek aanwezig: true Machinegewicht: 1500kg Totale afmeting Lengte: 2700mm Totale afmeting Breedte: 1080mm Totale afmeting Hoogte: 1430mm... lees meer

Huidig bod 8250,00
10

Extra opties : Led verlichting , joy stick , blue spot Merk: Linde Type: E16C Bouwjaar: 2014 Serienummer: H2X386E51435 Aantal wielen: 3 Free-lift: true Side-shift: true Triple mast: true Eigen gewicht: 3389kg Hefvermogen: 1600kg Hefhoogte: 5070mm Totale afmeting Lengte: 2800mm Totale afmeting Breedte: 990mm Totale afmeting Hoogte: 2340mm Vol rubber banden: true... lees meer

Huidig bod 6000,00
11

Ongebruikt , Pers bereik 6-51mm ( aanpasbaar ) , maximale druk van 400T , 4KW , snelheid 1400 R/MIN , perssnelheid 3-5 seconden per doorgang Merk: Stahlwerk Type: SW-H100 Bouwjaar: 2024 Handboek aanwezig: true Machinegewicht: 280kg

Huidig bod 1250,00
12

Extra opties : Rondom led verlichting , joy stick Merk: Linde Type: E16C-01 Serienummer: H2X386A00536 Aantal wielen: 4 Afgelezen urenstand: 12491 Accu lader: true Free-lift: true Side-shift: true Triple mast: true Eigen gewicht: 3363kg Hefvermogen: 1600kg Hefhoogte: 5450mm Totale afmeting Lengte: 3030mm Totale afmeting Breedte: 980mm Totale afmeting Hoogte: 2420mm Vol rubber banden: true... lees meer

Huidig bod 5000,00
13

Ongebruikt , krimpbereik 15-63mm , maximale opening 75mm , 53,5 mpa , kracht 500 T , 3000W Merk: Daewoo Type: 5100 Bouwjaar: 2024

Huidig bod 1500,00
14

Ongebruikt , 2025 model , lithium accu pakket , verwisselbare accupakket , interne lader ingebouwd , bluetooth functie tot rij afstelling , led straat verlichting Merk: EP Type: EFL 252 XS Bouwjaar: 2024 Aantal wielen: 4 Afgelezen urenstand: 1 Accu lader: true Free-lift: true Side-shift: true Triple mast: true Eigen gewicht: 4678kg Hefvermogen: 2500kg Lepellengte: 1200mm Hefhoogte: 4500mm Totale afmeting Lengte: 3780mm Totale afmeting Breedte: 1060mm Totale afmeting Hoogte: 2160mm Vol rubber banden: true... lees meer

Huidig bod 12500,00
15

Ongebruikt , voorzien van waternevel spray opwaaiend stof te voorkomen , 3920m2 , vuilopslag 70L Merk: Hippo Type: MS50W Bouwjaar: 2024 Werkbreedte: 1000mm Elektrisch: true Afgelezen urenstand: 1hr Accu lader: true Aansluiting: 48V Eigen gewicht: 24kg Totale afmeting Lengte: 1050mm Totale afmeting Breedte: 810mm Totale afmeting Hoogte: 450mm... lees meer

Ongebruikt Merk: Hyper Welding Type: TIG-200 Bouwjaar: 2024 Tig type: true Draagbaar: true Ampère belasting: 200.00A Digitale uitlezing: true Aansluiting: 220V Handboek aanwezig: true Afmeting l: 500mm Afmeting b: 280mm Afmeting h: 310mm

17

Ongebruikt Merk: Jungwille Type: 80-Tons Bouwjaar: 2024 Capaciteit.: 80.00t Totale afmeting Lengte: 740mm Totale afmeting Breedte: 270mm Totale afmeting Hoogte: 270mm

Huidig bod 200,00
18

Aanvullende informatie Staat: ongebruikt, in de originele verpakking Merk: SG Tools Aantal laden: 7 laden Aantal gevulde laden: 6 gevulde laden Gereedschap: Chrome Vanadium gereedschap Inhoud: 3 dopsleutelsets (1/2”, 3/8” & 1/4”) bits- en doppenset ( 102 stuks) ring- steeksleutelset (6-32 mm) schroevendraaiers (21 stuks) diverse tangen (9 stuks) T-greep Torxsleutels (T10-T50) T-greep Inbussleutels (2-8mm) Merk: SG Tools Type: SG 15 Pro Bouwjaar: 2024 Met inhoud: true Eigen gewicht: 80kg... lees meer

19

Aanvullende informatie perslucht plasmasnijmachine merk: Daewoo type: DWCUT-120 staat: ongebruikt en in de originele verpakking maximale snijdikte: max. snijdikte 45 mm aansluiting: 380 volt regelbare stroomsterkte: 30-120 ampère starten: voorzien van “Pilot Arc” inschakelduur: 60% inschakelduur (120 A) technologie: IGBT-technologie beveiliging: zekeringautomaat extra functie: stekker voor CNC-sturing inclusief: plasmatoorts, toebehoren en beschermhoes niet inbegrepen: 380 volt stekker Merk: Daewoo Type: CUT-120 Bouwjaar: 2024 Aansluiting: 380V Handboek aanwezig: true Machinegewicht: 38kg Afmeting l: 690mm Afmeting b: 335mm Afmeting h: 575mm... lees meer

Huidig bod 500,00
20

Ongebruikt , 2024 model , interne lader ingebouwd Merk: EP Type: EST 124 3,6 meter Bouwjaar: 2024 Hefvermogen: 1200kg Hefhoogte: 3600mm Lepellengte: 1150mm Afgelezen urenstand: 1 Eigen gewicht: 489kg Totale afmeting Lengte: 1720mm Totale afmeting Breedte: 800mm Totale afmeting Hoogte: 2370mm Accu lader: true... lees meer

Huidig bod 1600,00

Ongebruikt , 58kw , toerental 1450 max 15l/min , werkdruk 20mpa , max druk 21 mpa Merk: Stahlgruppe Type: SGHPW7300 warm water diesel Bouwjaar: 2024 Temperatuurbereik max.: 110°c Capaciteit.: 900.00l/hr Dieselgestookt: true Mobiel: true Aansluiting: 380V Eigen gewicht: 155kg Totale afmeting Lengte: 1500mm Totale afmeting Breedte: 700mm Totale afmeting Hoogte: 900mm... lees meer

Huidig bod 750,00

Ongebruikt , interne lader ingebouwd Merk: Noblelift Type: 2900 Bouwjaar: 2024 Hefvermogen: 1200kg Hefhoogte: 2900mm Afgelezen urenstand: 1 Eigen gewicht: 629kg Totale afmeting Lengte: 1680mm Totale afmeting Breedte: 810mm Totale afmeting Hoogte: 1940mm Accu lader: true... lees meer

Huidig bod 1750,00
23

Ongebruikt , M18 boorschroef machine , M18 slagschroevendraaier , M18 cirkelzaagmachine , M18 compactmultitool , M18 reciprozaag , zaklamp ,2 x 5.0AH accu , Milwaukee opberg tas , 2024 Merk: Milwaukee Type: 6 delige accu combiset Bouwjaar: 2024 Kleur: Rood / zwart Accu lader: true Accuspanning: 18V Aantal accu's: 2... lees meer

Huidig bod 500,00
24

Ongebruikt Merk: SG Tools Type: XXXL Bouwjaar: 2024 Aantal laden: 12 Met inhoud: true

25

Ongebruikt , diameter motor 120W , diameter zijborstel 2 x 400mm , Stofreservoir 22L , 4000m2 , 2 x 35W , Merk: Sweeper Type: T1050 Bouwjaar: 2024 Werkbreedte: 1000mm Elektrisch: true Afgelezen urenstand: 1hr Accu lader: true Aansluiting: 48V Eigen gewicht: 88kg Totale afmeting Lengte: 940mm Totale afmeting Breedte: 820mm Totale afmeting Hoogte: 570mm... lees meer

26

Ongebruikt , rvs ketel , 3 motoren onafhankelijk , klopfunctie , blaasfunctie , 4 zwenkwielen Merk: Kremer Type: 100 Liter Bouwjaar: 2024 Vermogen: 3000W Zakloos: true Nat/droog zuiger: true Stopcontact: true Aansluiting: 220V

Huidig bod 180,00
27

Ongebruikt , 2000ml tank inclusief toebehoren , 2,2kw motor , 4 takt , lucht volume 950m2/h , luchtsnelheid 82m/s Merk: Daewoo Type: DABL7662 Bouwjaar: 2024 Brandstofmotor aangedreven: true

28

Staat: ongebruikt, in de originele verpakking Merk: Stahlgruppe Aantal laden: 7 laden Aantal gevulde laden: 6 gevulde laden Gereedschap: Chrome Vanadium gereedschap Inhoud: 3 dopsleutelsets (1/2”, 3/8” & 1/4”) ring- steeksleutelset (6-32 mm) ringratel-steeksleutelset (8-19 mm) diverse tangen (12 stuks) schuifmaat (0-150 mm * 0,02 mm) schroevendraaiers (21 stuks) T-greep Torxsleutels (T10-T45) T-greep dopsleutels (8-14 mm) T-greep Inbussleutels (2-8mm) krachtdoppen (10-32 mm) momentsleutel (0-300 Nm) Merk: Stahlgruppe Type: S36 Bouwjaar: 2024 Aantal laden: 7 Met inhoud: true... lees meer

Ongebruikt , lithium accu pakket , 4e vrije hydraulische functie beschikbaar , led straat verlichting , blue spot Merk: EP Type: EFL 302 LI-ION Bouwjaar: 2024 Aantal wielen: 4 Afgelezen urenstand: 1 Accu lader: true Free-lift: true Side-shift: true Triple mast: true Eigen gewicht: 4420kg Hefvermogen: 3000kg Lepellengte: 1200mm Hefhoogte: 4800mm Totale afmeting Lengte: 3910mm Totale afmeting Breedte: 1050mm Totale afmeting Hoogte: 2230mm Vol rubber banden: true... lees meer

Huidig bod 15000,00
30