Buitenspa’s en badkamerproducten

Online veiling van buitenspa’s en badkamerproducten te Hengelo.

Dinsdag 29/10/2024 08:00-15:00

Vrijdag 08/11/2024 08:00-15:00

Saffierstraat 18, 6, 7554 TG Hengelo, Nederland

Aantal kavels
210 kavels
Einde op 30/10/2024 18:00

Afmetingen lxbxh 70x30x34cm, materiaal keramiek, afvoer inclusief, Gewicht 15 kg, inclusief automatisch spoeling met sensor (werkt op batterij welke niet inbegrepen zijn), compleet geleverd met bevestigings materiaal, universeel toepasbaar Model: Antonio Kleur: Glans wit... lees meer

125

Afmetingen lxbxh 70x30x34cm, materiaal keramiek, afvoer inclusief, Gewicht 15 kg, inclusief automatisch spoeling met sensor (werkt op batterij welke niet inbegrepen zijn), compleet geleverd met bevestigings materiaal, universeel toepasbaar Model: Antonio Kleur: Mat zwart... lees meer

Huidig bod 125,00
126

Huidig bod 125,00
127

Afmetingen lxbxh 51x37x36cm, materiaal keramiek en kunststof, kleur glans wit, toiletbril softclose met deksel, afvoer p-trap, gewicht 30 kg, tornado rimless flushing systeem (geen spoelrand), compleet geleverd met bevestigings materiaal, universeel toepasbaar op ieder inbouwreservoir, quick release deksel Merk: Mawialux Model: vermont... lees meer

Huidig bod 450,00
128

Toiletbril softclose met deksel, afvoer p-trap, gewicht 30 kg, rimless flushing, compleet geleverd met bevestigings materiaal, universeel toepasbaar op ieder inbouwreservoir, quick release deksel Model: Alaska Kleur: Glans wit Gewicht: 30kg Lengte: 49cm Breedte: 37cm Hoogte: 37cm Materiaal: keramiek en kunststof... lees meer

Huidig bod 1000,00
129

Ben je op zoek naar een Hangend toilet met een krachtige spoeling, die voor zorgt dat het toilet binnen no time alles afvoert en daar veel minder water voor nodig heeft? Deze moderne, waterbesparende en hygiënische Hangtoilet Turbo Flush Wit Randloos is wat voor je badkamer! Ontdek het Hangtoilet Turbo Flush Wit Randloos van Mawialux, een topmerk in sanitair en bestel het hier tegen de scherpste prijs. Dit prachtige hangtoilet, biedt een strak en stijlvol design dat perfect past bij een eigentijdse inrichting. De meegeleverde vlakke softclose zitting zorgt ervoor dat ze zitting altijd zachtjes en geruisloos zal sluiten. Toiletbril: softclose met deksel. Afvoer: diepspoel. Bijzonderheden: Compact en kort model, rimless flushing (geen spoelrand). Compleet geleverd met bevestigingsmateriaal. Universeel toepasbaar op ieder inbouwreservoir. Deksel makkelijk te verwijderen door een eenvoudig kliksysteem (om makkelijk te reinigen) Merk: Mawialux Model: Brooklyn Kleur: mat zwart Gewicht: 30kg Lengte: 48cm Breedte: 36cm Hoogte: 34cm Materiaal: keramisch... lees meer

Huidig bod 1250,00
130

Inbouw reservoir met drukbediening, Afmetingen bxdxh 58 x 8-11 x 109-121cm (hoogte en diepte verstelbaar), Materiaal rvs frame (gepoedercoat) met HDPE, Kleur: in 4 kleuren beschikbaar en 2 verschillende vormen(chroom, geborsteld rvs, glans wit of mat zwart) keuze graag doorgeven op de afhaaldag, spoeling 2 druktoetsen met spaarstand en dubbele spoeling, Watertank 3L/6L dual flushing, Gewicht +-15 kg, universeel toepasbaar op ieder hangtoilet, in hoogte en diepte verstelbaar, dubbele spoeling, geschikt voor frontbediening, compleet geleverd met alle nodig aansluitmateriaal en buizen voor het aansluiten van het toilet, Conditie: Nieuw, Garantie 2 jaar garantie, hoge kwaliteit Kleur: chroom, geborsteld rvs, glans wit of mat zwart... lees meer

Huidig bod 1250,00
131

Materiaal aluminium (messing kraanwerk), kleur mat zwart met chroom kraanwerk of zilver met chroom kraanwerk (kleurkeuze graag aangeven op de afhaaldag), hoogte 140x20 cm, binnenwerk keramisch, douchekop geïntegreerd met 2 functies (regendouche en waterval), handdouche verstelbaar met doucheslang, voorzien van 2 rug massagejets, badkraanuitloop, anti kalk behandeld Merk: Mawialux Model: Nana... lees meer

141

Materiaal 304 rvs (messing kraanwerk), kleur geborsteld rvs, hoogte 155x20 cm, binnenwerk keramisch, douchekop geïntegreerd, handdouche verstelbaar met doucheslang, voorzien van display met digitale temperatuuraanduiding, 6 verstelbare massagejets met meerder waterfuncties, anti kalk behandeld Merk: Mawialux Model: Owen... lees meer

Huidig bod 175,00
142

Materiaal 304 rvs (messing kraanwerk), kleur zwart met chrome, hoogte 155x20 cm, binnenwerk keramisch, douchekop geïntegreerd, handdouche verstelbaar met doucheslang, voorzien van display met digitale temperatuuraanduiding, 6 verstelbare massagejets met meerder waterfuncties, anti kalk behandeld Merk: Mawialux Model: Owen... lees meer

Huidig bod 175,00
143

Materiaal: messing en RVS. Kraan: thermostaatkraan. Binnenwerk: keramisch. Douchekop: plat design 30 x 30 cm van RVS. Handdouche: verstelbaar met doucheslang. Hoogte: verstelbaar. Voorzien van: douchekop met kunststof wateruitlopen om gemakkelijk kalkaanslag te verwijderen. RVS douchekop en keramisch binnenwerk. Bijzonderheden: h.o.h. afstand van 150 mm (incl. s-koppelingen). Merk: Mawialux Model: Cynthia Kleur: Chroom... lees meer

144

Materiaal: messing en RVS. Kraan: thermostaatkraan. Binnenwerk: keramisch. Douchekop: plat design 30 x 30 cm van RVS. Handdouche: verstelbaar met doucheslang. Hoogte: verstelbaar. Voorzien van: douchekop met kunststof wateruitlopen om gemakkelijk kalkaanslag te verwijderen. RVS douchekop en keramisch binnenwerk. Bijzonderheden: h.o.h. afstand van 150 mm (incl. s-koppelingen). Merk: Mawialux Model: Cynthia Kleur: Mat zwart... lees meer

Huidig bod 175,00
145

Materiaal messing en rvs, er mag gekozen worden tussen 1 van deze kleuren: mat zwart, chroom, geborsteld RVS, geborsteld goud, gunmetal grey, koper (keuze graag aangeven op de ophaaldag zelf), thermostaatkraan, binnenwerk keramisch, douchekop plat design 30 cm doorsnede van 304 rvs, handdouche verstelbaar met doucheslang, hoogte verstelbaar, douchekop met kunststof wateruitlopen, douchekop kantel en draaibaar, h.o.h. afstand van 150 mm (naar 120 mm te krijgen met de meegeleverde s-koppelingen) Merk: Mawialux Model: Olga Kleur: kleurkeuze... lees meer

Huidig bod 175,00
146

Materiaal messing en rvs, er mag gekozen worden tussen 1 van deze kleuren (of een mix er van): mat zwart, chroom, geborsteld RVS, geborsteld goud, gunmetal grey, koper (keuze graag aangeven op de ophaaldag zelf), thermostaatkraan, binnenwerk keramisch, douchekop plat design 30 cm doorsnede van 304 rvs, handdouche verstelbaar met doucheslang, hoogte verstelbaar, douchekop met kunststof wateruitlopen, douchekop kantel en draaibaar, h.o.h. afstand van 150 mm (naar 120 mm te krijgen met de meegeleverde s-koppelingen) Merk: Mawialux Model: Olga Kleur: kleurkeuze... lees meer

Huidig bod 350,00
147

Huidig bod 450,00
148

Hoogte van circa 80 tot 125cm verstelbaar, materiaal messing, kleur chroom, binnenwerk keramisch, douchekop vierkant 20 cm doorsnede kantel/draaibaar, handdouche verstelbaar met doucheslang, voorzien van digitale micromotor aansturing door middel van waterflow, geen stroom nodig, temperatuur digitaal afleesbaar, digitale aanduiding tijdsduur, keramisch binnenwerk, badkraan uitloop, h.o.h. afstand van 150 mm Merk: Mawialux Model: Maximo... lees meer

149

De doucheset is uitgerust met drie functies. De hoofddouche, handdouche en de baduitloop worden afzondelijk van elkaar gebruikt. Door de aanwezigheid van de baduitloop is deze doucheset uitermate geschikt voor douchebaden. Naast deze drie functies is de doucheset uitgerust met een digitaal display waarop je in een oogopslag de temperatuur van het water en de gebruiksduur kunt aflezen. Daarnaast word er gebruik gemaakt van keramische binnenwerken zodat je jarenlang plezier zult hebben van jouw regendoucheset. Doordat de doucheset in hoogte verstelbaar is past hij in vrijwel elke badkamer! Het digitale scherm word aangestuurd door de waterflow. Je hebt hier dus geen stroom voor nodig. De unit is gemaakt van 304 RVS en een gehard glazen top + front waardoor de lak niet zal beschadigen en u lang kunt genieten van de mat zwarte kleur. Hoogte: verstelbaar van 78 - 129 cm, Materiaal: 304 RVS behuizing met gehard glazen top + front en messing kraanwerk, Kraan: mengkraan, Binnenwerk: keramisch, Douchekop: 26 x 19 cm doorsnede kantel/draaibaar. Handdouche: verstelbaar, Voorzien van: digitale micromotor aansturing door middel van waterflow, Temperatuur en tijdsduur digitaal afleesbaar, Keramisch binnenwerk, Badkraan uitloop, Gehard zwart glazen planchet op bovenkant regelunit, Bijzonderheden: h.o.h. afstand van 150mm. Merk: Mawialux Model: Lava Kleur: Mat zwart... lees meer

Huidig bod 125,00
150

151

Huidig bod 500,00
152

Huidig bod 900,00
153

Hoogte: verstelbaar 80 - 120 cm. Materiaal: RVS/messing. Kleur: mat zwart. Kraan: mengkraan. Binnenwerk: keramisch. Douchekop: 25 x 25 cm doorsnede kantel/draaibaar van RVS. Handdouche: van messing en verstelbaar met doucheslang. Voorzien van: digitale micromotor aansturing door middel van waterflow. Geen stroom nodig. Temperatuur en tijdsduur digitaal afleesbaar. Keramisch binnenwerk. Badkraan uitloop. Gehard zwart glazen planchet op bovenkant regelunit. Bijzonderheden: h.o.h. afstand van 150mm. Merk: Mawialux Model: Oder Kleur: mat zwart... lees meer

156

Opbouw regendouche met digitaal display, Hoogte verstelbaar, materiaal rvs en messing, kleur mat zwart, thermostaatkraan, Binnenwerk keramisch, Douchekop 26x19 cm doorsnede kantel/draaibaar, Handdouche verstelbaar, Voorzien van digitale micromotor aansturing door middel van waterflow, geen stroom nodig, temperatuur digitaal afleesbaar, digitale aanduiding tijdsduur, keramisch binnenwerk goed voor 800.000 keer open/dicht zonder lekkage, werking temperatuur: 0 tot 90 graden Celsius, anti kalk behandeld, badkraan uitloop, gehard zwart glazen planchet op bovenkant regelunit, Conditie: Nieuw in doos, h.o.h. afstand van 150 mm, zeer exclusief italiaans design Merk: Mawialux Model: Ranna... lees meer

Huidig bod 125,00
157

Hoogte verstelbaar, materiaal aluminium en messing, kleur mat zwart, thermostaatkraan, binnenwerk keramisch, douchekop 26x19 cm doorsnede kantel/draaibaar, handdouche verstelbaar, voorzien van digitale micromotor aansturing door middel van waterflow, geen stroom nodig, temperatuur digitaal afleesbaar, digitale aanduiding tijdsduur, keramisch binnenwerk, werking temperatuur 0 tot 90 graden celsius, anti kalk behandeld, badkraan uitloop, gehard zwart glazen planchet op bovenkant regelunit, h.o.h. afstand van 150 mm Merk: Mawialux Model: Yukon... lees meer

Huidig bod 125,00
158

Huidig bod 1000,00
159

Hoogte verstelbaar, materiaal aluminium en messing, kleur mat zwart, thermostaatkraan, binnenwerk keramisch, douchekop 25 cm doorsnede kantel/draaibaar, handdouche verstelbaar en 2 waterstanden, extra sproeier met slang, voorzien van digitale micromotor aansturing door middel van waterflow, geen stroom nodig, temperatuur digitaal afleesbaar, digitale aanduiding tijdsduur, keramisch binnenwerk, werking temperatuur 0 tot 90 graden celsius, anti kalk behandeld, badkraan uitloop, gehard zwart glazen planchet op bovenkant regelunit, h.o.h. afstand van 150 mm Merk: Mawialux Model: Mengto... lees meer

160

Hoogte verstelbaar 80 - 120 cm, materiaal rvs/messing, kleur gunmetal grey, mengkraan, binnenwerk keramisch, douchekop 30x20 cm doorsnede kantel/draaibaar, handouche verstelbaar met doucheslang en 2 functies, voorzien van digitale micromotor aansturing door middel van waterflow, geen stroom nodig, temperatuur digitaal afleesbaar, keramisch binnenwerk, badkraan uitloop, bijzonderheden waterfuncties worden bediend door druktoetsen (meerdere functies hierdoor tegelijk mogelijk), h.o.h. afstand van 150 mm Merk: Mawialux Model: Jesse... lees meer

Huidig bod 125,00
161

Materiaal rvs/messing, kleur mat wit of mat zwart (u mag kiezen tussen 1 van deze 2 kleuren en aangeven op de afhaaldag welke kleur het wordt), thermostaatkraan, binnenwerk keramisch, douchekop 36x23 cm doorsnede kantel/draaibaar, handouche verstelbaar met doucheslang en 2 functies, 3 draaiknoppen voor regelen gewenste waterfunctie, badkraan uitloop, h.o.h. afstand van 150 mm Merk: Mawialux Model: Cyber Kleur: mat wit of mat zwart Lengte: 10cm Breedte: 53cm Hoogte: 108cm... lees meer

Huidig bod 200,00
162

Kleur mat zwart of gunmetal grey (kleurkeuze graag aangeven op de afhaaldag)opbouw regendouche met digitaal display, Materiaal messing/RVS/ABS, Kleur geborsteld goud, Binnenwerk keramisch, Douchekop draaibaar en kantelbaar 32x22cm, Handdouche verstelbaar met doucheslang (abs) en 2 waterfuncties, 3 functie drukknoppen voor het regelen van de waterstand Voorzien van digitale micromotor aansturing door middel van waterflow, geen stroom nodig, temperatuur digitaal afleesbaar, digitale aanduiding tijdsduur, keramisch binnenwerk goed voor 800.000 keer open/dicht zonder lekkage, plaatdikte: 12 UM, werkdruk: 2-12 kgf/cm2, werking temperatuur: 0 tot 90 graden Celsius, anti kalk behandeld, badkraan uitloop, Conditie: Nieuw in doos, Bijzonderheden 2 jaar garantie, h.o.h. afstand van 150 mm Merk: Mawialux Kleur: Mat zwart of gunmetal grey... lees meer

Huidig bod 200,00
163

Opbouw regendouche met digitaal display, Materiaal messing/RVS/ABS, Kleur mat zwart, Binnenwerk keramisch, Douchekop draaibaar, Handdouche verstelbaar met doucheslang (abs), Voorzien van digitale micromotor aansturing door middel van waterflow, geen stroom nodig, temperatuur digitaal afleesbaar, digitale aanduiding tijdsduur, keramisch binnenwerk goed voor 800.000 keer open/dicht zonder lekkage, plaatdikte: 12 UM, werkdruk: 2-12 kgf/cm2, werking temperatuur: 0 tot 90 graden Celsius, anti kalk behandeld, badkraan uitloop, Conditie: Nieuw in doos, Bijzonderheden 2 jaar garantie, h.o.h. afstand van 150 mm Merk: Mawialux Kleur: Mat zwart... lees meer

Huidig bod 200,00
164

Opbouw regendouche met digitaal display, Materiaal messing/RVS/ABS, Kleur geborsteld goud, Binnenwerk keramisch, Douchekop draaibaar en kantelbaar 36cm diameter, Handdouche verstelbaar met doucheslang (abs) en 2 waterfuncties, 3 functie drukknoppen voor het regelen van de waterstand Voorzien van digitale micromotor aansturing door middel van waterflow, geen stroom nodig, temperatuur digitaal afleesbaar, digitale aanduiding tijdsduur, keramisch binnenwerk goed voor 800.000 keer open/dicht zonder lekkage, plaatdikte: 12 UM, werkdruk: 2-12 kgf/cm2, werking temperatuur: 0 tot 90 graden Celsius, anti kalk behandeld, badkraan uitloop, Conditie: Nieuw in doos, Bijzonderheden 2 jaar garantie, h.o.h. afstand van 150 mm Merk: Mawialux Kleur: Geborsteld goud... lees meer

Huidig bod 200,00
165