Bezorgveiling retourgoederen

Bezorgveiling retourgoederen

Van merken zoals Philips, Inventum, Fuave, Sony, Samsung, Veripart, JBL, Princess uit verschillende categorieën zoals Elektronica, Huishoudelijk, Huis en Tuin en vele andere categorieën.

Vrijdag 25/10/2024 07:00-10:00

Betterwird, De Spinnekop 9, 9101 Dokkum, Nederland

Aantal kavels
799 kavels
Einde op 27/10/2024 18:00

Retourgoederen: niet gecontroleerd niet getest. Werking en compleetheid onbekend. Te gebruiken voor onderdelen. Beoordelen van de staat van schermen en testen van Tv’s kan op de kijkdag. Meer informatie over de inhoud? Kopieer de spreadsheet-link en plak deze in uw browser! Als dit nog steeds niet lukt dan kunt u een e-mail sturen naar: info@triplejonline.nl onder vermelding van het kavelnummer. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vH7EqiV1NmsA8FGsTOIrkgtsX1HTsIR2htGGbEc4udQ/edit?usp=sharing Within 7 days Merk: Sony... lees meer

Huidig bod 220,00
13 biedingen
20718

Retourgoederen: niet gecontroleerd niet getest. Werking en compleetheid onbekend. Te gebruiken voor onderdelen. Beoordelen van de staat van schermen en testen van Tv’s kan op de kijkdag. Meer informatie over de inhoud? Kopieer de spreadsheet-link en plak deze in uw browser! Als dit nog steeds niet lukt dan kunt u een e-mail sturen naar: info@triplejonline.nl onder vermelding van het kavelnummer. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1eoiFbPlOAnKEY2ICJMCdOiTA-7lfCYkdnPDM45qm7ds/edit?usp=sharing Within 7 days Merk: LG... lees meer

Huidig bod 56,00
12 biedingen
20738

Retourgoederen: niet gecontroleerd niet getest. Werking en compleetheid onbekend. Te gebruiken voor onderdelen. Beoordelen van de staat van schermen en testen van Tv’s kan op de kijkdag. Meer informatie over de inhoud? Kopieer de spreadsheet-link en plak deze in uw browser! Als dit nog steeds niet lukt dan kunt u een e-mail sturen naar: info@triplejonline.nl onder vermelding van het kavelnummer. https://docs.google.com/spreadsheets/d/16ivdOXfEDeEveTWfi8z55Lvx0T1JXP9_acSBvIymCps/edit?usp=sharing Within 7 days Merk: LG... lees meer

Huidig bod 300,00
20751

Retourgoederen: niet gecontroleerd niet getest. Werking en compleetheid onbekend. Te gebruiken voor onderdelen. Beoordelen van de staat van schermen en testen van Tv’s kan op de kijkdag. Meer informatie over de inhoud? Kopieer de spreadsheet-link en plak deze in uw browser! Als dit nog steeds niet lukt dan kunt u een e-mail sturen naar: info@triplejonline.nl onder vermelding van het kavelnummer. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-tf7i07Lg6PNBKcr1fvDs8BevJHTD4xylYBQ3lG5b0g/edit?usp=sharing Within 7 days Merk: Samsung... lees meer

Huidig bod 131,00
20 biedingen
20754

Retourgoederen: niet gecontroleerd niet getest. Werking en compleetheid onbekend. Te gebruiken voor onderdelen. Beoordelen van de staat van schermen en testen van Tv’s kan op de kijkdag. Meer informatie over de inhoud? Kopieer de spreadsheet-link en plak deze in uw browser! Als dit nog steeds niet lukt dan kunt u een e-mail sturen naar: info@triplejonline.nl onder vermelding van het kavelnummer. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-1yCnCIZUZLoA_ijGDS7ZfE0UZYU3apqupKtEm3ZLKw/edit?usp=sharing Within 7 days Merk: Samsung... lees meer

Huidig bod 80,00
15 biedingen
20766

Retourgoederen. De Samsung wasmachine gaat aan. De Beko is ongetest met een beschadiging aan de bovenkant. Artikelnummer Titel Nieuwwaarde 1734119 SAMSUNG WW11BB744AGBS2 7000-SERIE €999,00 1617465 BEKO FSM67010GX €499,99 Bekijk alle foto's en de lijsten om een goed beeld te krijgen van alle producten in deze kavel. Meer informatie over de inhoud? Kopieer de spreadsheet-link en plak deze in uw browser! Of scan de QR code op de foto! Als dit nog steeds niet lukt dan kunt u een e-mail sturen naar: info@triplejonline.nl onder vermelding van het kavelnummer. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EAqjnaLdiaOMfh4TR8tuEtGsuHBt69JlAChsYX8J77U/edit?usp=sharing Within 7 days Merk: Samsung... lees meer

Huidig bod 110,00
15 biedingen
20851

Within 7 days Merk: Fuave

Huidig bod 16,00
21355

Within 7 days Merk: AEG

Huidig bod 35,00
21356

Within 7 days Merk: Imou

Huidig bod 21,00
21357

Within 7 days Merk: Eurom

Huidig bod 11,00
21358

Within 7 days Merk: Beurer

Huidig bod 11,00
21359

Within 7 days Merk: Medela

Huidig bod 11,00
21360

Within 7 days Merk: Braun

Huidig bod 40,00
7 biedingen
21361

Within 7 days Merk: Veripart

Huidig bod 6,00
21362

Within 7 days Merk: Siemens

Huidig bod 26,00
21363

Within 7 days Merk: Inventum

Huidig bod 16,00
21364

Within 7 days Merk: Princess

Huidig bod 11,00
21365

Within 7 days Merk: Philips

Huidig bod 36,00
8 biedingen
21366

Within 7 days Merk: Veripart

21367

Within 7 days Merk: Miele

Huidig bod 60,00
13 biedingen
21368

Within 7 days Merk: Saeco

Huidig bod 160,00
7 biedingen
21369

Within 7 days Merk: Philips

Huidig bod 31,00
7 biedingen
21370

Within 7 days Merk: Fuave

Huidig bod 1,00
21371

Within 7 days Merk: Inventum

Huidig bod 11,00
21372

Within 7 days Merk: Inventum

Huidig bod 1,00
21373

Within 7 days Merk: Imou

Huidig bod 16,00
21374

Within 7 days Merk: Oculus

Huidig bod 81,00
15 biedingen
21375

Within 7 days Merk: Inventum

Huidig bod 6,00
21376

Within 7 days Merk: Gigaset

Huidig bod 11,00
21377

Within 7 days Merk: Gigaset

Huidig bod 11,00
21378