Overtollige voorraden technische groothandel

Dinsdag 22/10/2024 07:00-10:00

Woensdag 30/10/2024 08:00-15:00

Kleine Broekstraat 15, 5831 AP Boxmeer, Nederland

Aantal kavels
755 kavels
Einde op 23/10/2024 08:00

Huidig bod 15,00
139

Lengte: 40cm Breedte: 45cm

140

Nieuwprijs 60.- P.st

141

Met reclame

142

Voorzien van 1x voeding (male rood), 1x schakelaar (female bruin), 2x lichtpunt aansluiting (female wit). Nieuwprijs 129.- P.st

143

Voorzien van 1x voeding (male rood), 1x schakelaar (female bruin), 2x lichtpunt aansluiting (female wit). Nieuwprijs 122.- P.st

144

Voorzien van 1x voeding (male rood), 1x schakelaar (female bruin), 2x lichtpunt aansluiting (female wit). Nieuwprijs 100.- P.st

145

Enkele fase EMC/EMI Lijnfilter 3 A 250VAC 50/60Hz Twee stadia Snelkoppeling 6609037-1 Nieuw in doos Nieuwprijs per stuk 35.- Merk: TE Connectivity Corcom Filters

146

147

148

149

150

151

152

153

154

ELASTIPAN 2-PAN 800X1000 1 doos is beschadigd. Nieuwprijs 100.- P.st

155

Burgerhout Dakdoorvoerpan ELASTIPAN 2-PAN 800X1000 1 doos is beschadigd. Nieuwprijs 100.- P.st

156

Nieuwprijs 715.- ABB Busch-Jaeger Welcome Deurintercom-set 1FAM: 1/2 B + 4,3 inch handsfree 1binnenpost 2TMA210310N0008 Nieuw in doos.

Huidig bod 70,00
9 biedingen
157

158

Gegoten aluminium structuur geverfd met epoxypoeders. Rubberen kabelgeleidermond. De kabelhaspel moet worden gemonteerd door de kabel uit te lijnen met het uitlaatgat. Rackkabelstopapparaat dat elke 50 cm kan worden ingestoken. Alle kabelhaspels worden geleverd met uitgeschakelde kabelstop. Gemakkelijk in te brengen. Dubbel aardcontact. Messing sleepring en speciale borstels met zeer lage spanningsval. Collectorisolatiespanning 2,5 KV. Schuifcontacten met sleepring en borstels. IP43-beschermingsgraad. Omgevingstemperatuur bij gebruik -5°C/+50°C. Nieuw in doos. Nieuwprijs 595.- Merk: Zeca... lees meer

Huidig bod 60,00
11 biedingen
159

De Fireangel FA6120-INT rookmelder is voorzien van een lithium accu batterij van 10 jaar en geschikt voor het installeren in uw hele huis en in voertuigen voor vrijetijdsaccommodaties, zoals campers of touringcars. Ontworpen om langzame, smeulende branden te detecteren, kunt u er zeker van zijn dat u zo snel mogelijk wordt gewaarschuwd bij een brand. Nieuwprijs 22,50 P.st... lees meer

160

Huidig bod 15,00
161

162

De Fireangel FA6120-INT rookmelder is voorzien van een lithium accu batterij van 10 jaar en geschikt voor het installeren in uw hele huis en in voertuigen voor vrijetijdsaccommodaties, zoals campers of touringcars. Ontworpen om langzame, smeulende branden te detecteren, kunt u er zeker van zijn dat u zo snel mogelijk wordt gewaarschuwd bij een brand. Nieuwprijs 22,50 P.st 3 dozen van 10 stuks.... lees meer

163

164

165

De Fireangel FA6120-INT rookmelder is voorzien van een lithium accu batterij van 10 jaar en geschikt voor het installeren in uw hele huis en in voertuigen voor vrijetijdsaccommodaties, zoals campers of touringcars. Ontworpen om langzame, smeulende branden te detecteren, kunt u er zeker van zijn dat u zo snel mogelijk wordt gewaarschuwd bij een brand. Nieuwprijs 22,50 P.st 6 dozen van 10 stuks... lees meer

166

De Fireangel FA6120-INT rookmelder is voorzien van een lithium accu batterij van 10 jaar en geschikt voor het installeren in uw hele huis en in voertuigen voor vrijetijdsaccommodaties, zoals campers of touringcars. Ontworpen om langzame, smeulende branden te detecteren, kunt u er zeker van zijn dat u zo snel mogelijk wordt gewaarschuwd bij een brand. Nieuwprijs 22,50 P.st 10 dozen van 10 stuks... lees meer

167

Huidig bod 15,00
168