Kunst van de kunstuitleen o.a. frida kahlo , herman brood , modigliani , banksy.

Zaterdag 06/07/2024 11:00-14:00

Vrijdag 19/07/2024 07:00-14:00

Druivenstraat 5, 4816 KB Breda, Nederland

Aantal kavels
350 kavels
Einde op 11/07/2024 15:00

Hermanus (Herman) Brood (Zwolle, 5 november 1946 – Amsterdam, 11 juli 2001) was een Nederlandse zanger, kunstschilder, pianist, acteur en auteur. Brood onderscheidde zich door zijn kenmerkende zangstem en muzikale diversiteit. Een anekdote over zijn jongensjaren luidt dat Broods huisarts in 1953 gesteld zou hebben dat Brood met zijn kleurenblindheid alles zou kunnen worden, behalve kunstschilder. Na Broods overlijden was in 2002 in het Cobra Museum in Amstelveen een eerste overzichtstentoonstelling van zijn werk te zien, met daarnaast foto's, gemaakt door zijn vriend, de fotograaf Anton Corbijn. Eerder was het werk van Brood museaal nooit erkend, hoewel zijn werk al veel eerder te zien was voor publiek, zoals tussen 8 en 22 november 1984 in Groningen.[8] Er waren echter wel veel liefhebbers en zijn schilderwerk werd goed verkocht. Titel van werk: Nou is het uit Techniek: Litho Oplage: 200 Hoogte: 50cm Breedte: 60cm... lees meer

Huidig bod 105,00
156

Titel van werk: Dood en leven Techniek: Lithografie Oplage: 86/200 Hoogte: 50cm Breedte: 35cm

157

: was een Amerikaanse fotograaf wiens meest populaire beeld, The Kings of Hollywood (1957), de glamour, charisma en beroemdheid belichaamde die hij in zijn portretten wilde vastleggen. Aantrekkelijke mensen die aantrekkelijke dingen doen op aantrekkelijke plaatsen, Aarons zei ooit om zijn praktijk te beschrijven. Geboren George Allen Aarons op 29 oktober 1916 in New York, NY, diende hij als militair fotograaf voordat hij zich na de oorlog wendde tot gedrukte journalistiek. Hij schreef over de vrije tijd van de rijken en beroemdheden in prachtige omgevingen, waarbij de natuurlijke schoonheid van zijn onderwerpen zijn middelpunt werd. Aarons won het vertrouwen van degenen die hij fotografeerde, en kreeg op zijn beurt toestemming om enkele van de meest intieme en oprechte portretten van de 20e eeuw te fotograferen. Hij overleed op 29 mei 2006 in Montrose, NY op 89-jarige leeftijd. In 2007, Getty Images een boek met het werk van de kunstenaar Poolside With Slim Aarons, waardoor zijn nalatenschap eindigt. Titel van werk: Dessert house party Techniek: Fotografie op doek Hoogte: 110cm Breedte: 165cm... lees meer

158

: was een Amerikaanse fotograaf wiens meest populaire beeld, The Kings of Hollywood (1957), de glamour, charisma en beroemdheid belichaamde die hij in zijn portretten wilde vastleggen. Aantrekkelijke mensen die aantrekkelijke dingen doen op aantrekkelijke plaatsen, Aarons zei ooit om zijn praktijk te beschrijven. Geboren George Allen Aarons op 29 oktober 1916 in New York, NY, diende hij als militair fotograaf voordat hij zich na de oorlog wendde tot gedrukte journalistiek. Hij schreef over de vrije tijd van de rijken en beroemdheden in prachtige omgevingen, waarbij de natuurlijke schoonheid van zijn onderwerpen zijn middelpunt werd. Aarons won het vertrouwen van degenen die hij fotografeerde, en kreeg op zijn beurt toestemming om enkele van de meest intieme en oprechte portretten van de 20e eeuw te fotograferen. Hij overleed op 29 mei 2006 in Montrose, NY op 89-jarige leeftijd. In 2007, Getty Images een boek met het werk van de kunstenaar Poolside With Slim Aarons, waardoor zijn nalatenschap eindigt. Titel van werk: Cap Techniek: Fotografie op doek Hoogte: 120cm Breedte: 80cm... lees meer

159

: was een Amerikaanse fotograaf wiens meest populaire beeld, The Kings of Hollywood (1957), de glamour, charisma en beroemdheid belichaamde die hij in zijn portretten wilde vastleggen. Aantrekkelijke mensen die aantrekkelijke dingen doen op aantrekkelijke plaatsen, Aarons zei ooit om zijn praktijk te beschrijven. Geboren George Allen Aarons op 29 oktober 1916 in New York, NY, diende hij als militair fotograaf voordat hij zich na de oorlog wendde tot gedrukte journalistiek. Hij schreef over de vrije tijd van de rijken en beroemdheden in prachtige omgevingen, waarbij de natuurlijke schoonheid van zijn onderwerpen zijn middelpunt werd. Aarons won het vertrouwen van degenen die hij fotografeerde, en kreeg op zijn beurt toestemming om enkele van de meest intieme en oprechte portretten van de 20e eeuw te fotograferen. Hij overleed op 29 mei 2006 in Montrose, NY op 89-jarige leeftijd. In 2007, Getty Images een boek met het werk van de kunstenaar Poolside With Slim Aarons, waardoor zijn nalatenschap eindigt.150,00 Titel van werk: Poolride gossip Techniek: Fotografie op doek Hoogte: 80cm Breedte: 120cm... lees meer

160

: De werken van Frank Lengvenius kunnen de toeschouwer eindeloos bezighouden. Hij schildert het stedelijk leven op een gepassioneerde manier. Het hele vlak is vol laag over laag geschilderde kleur in uiterst geraffineerde samenstellingen en levendig bewerkt met lineatuur in penseel en krijt. Het merkwaardige is dat zijn vroegere schilderijen monumentaal en zwart waren. Zwarte materie, schilderijen met grijze velden als omtuimelende grafstenen. Nu zijn ze daarentegen zo helder en welsprekend als vlaggen. Er gebeurt op ieder vlak ter grootte van een hand wel wat. Soms hebben ze de kleur van de nacht, soms de kleur en lichtheid van de dag. Soms zijn ze bloedrood, donkerblauw en zwart: een drama. Soms teder in turquoise en rose, soms uitbundig, met stralen in alle richtingen. Feestelijk, alsof er muziek bij hoort. Techniek: Zeefdruk Oplage: 50 Hoogte: 60cm Breedte: 110cm... lees meer

161

Titel van werk: Summer time Techniek: Lithografie Oplage: 48/150 Hoogte: 38cm Breedte: 57cm

162

(Rijsoord, 8 april 1944) is een Nederlandse landschapsfotograaf. Zelf geeft hij er de voorkeur aan buitenfotograaf te worden genoemd. Kers volgde aan de Academie van Beeldende Kunsten Rotterdam een opleiding tot tekenaar en begon zijn loopbaan als ontwerper bij een reclamebureau in Schiedam. Later kreeg hij opdrachten voor het illustreren van boeken en tijdschriften. Zijn loopbaan als fotograaf begon in 1979. Voor kranten en tijdschriften reisde Kers de wereld over, maar de manier waarop hij het Nederlandse landschap in beeld bracht maakte hem pas echt bekend. Kers legde zich erop toe het 'gewone' als bijzonder weer te geven. Een van zijn eerste boeken, het Hollandboek (1988), mag als werkelijke doorbraak beschouwd worden. Techniek: Offset print Hoogte: 40cm Breedte: 50cm... lees meer

163

: is in 2000 afgestudeerd als architectonisch ontwerper (Kunstacademie Constantijn Huygens, Kampen, Nederland). Na haar studie reisde en werkte ze regelmatig voor langere tijd in het buitenland. Van Noord- en Zuid-Amerika tot Azië en Afrika maar ook in Europa, waar ze huizen bouwde in Frankrijk en de Spaanse Pyreneeën en paarden trainde in IJsland. Ze leefde vaak op de periferie tussen natuur en cultuur. Veel van haar geschilderde landschappen vinden hun oorsprong op een van deze plekken, waar het bestaan van cultuur vervaagt en langzaam overgaat in de regels van de natuur. Techniek: Inkt/tekening Hoogte: 60cm Breedte: 50cm... lees meer

Huidig bod 40,00
164

: is in 2000 afgestudeerd als architectonisch ontwerper (Kunstacademie Constantijn Huygens, Kampen, Nederland). Na haar studie reisde en werkte ze regelmatig voor langere tijd in het buitenland. Van Noord- en Zuid-Amerika tot Azië en Afrika maar ook in Europa, waar ze huizen bouwde in Frankrijk en de Spaanse Pyreneeën en paarden trainde in IJsland. Ze leefde vaak op de periferie tussen natuur en cultuur. Veel van haar geschilderde landschappen vinden hun oorsprong op een van deze plekken, waar het bestaan van cultuur vervaagt en langzaam overgaat in de regels van de natuur. Techniek: Inkt/tekening Hoogte: 50cm Breedte: 40cm... lees meer

Huidig bod 40,00
165

Huidig bod 40,00
166

Titel van werk: Cape cod evening Techniek: Lithografie Oplage: 19/150 Hoogte: 38cm Breedte: 57cm

167

Titel van werk: Bloeiend gras Techniek: Zeefdruk Oplage: 57/60 Hoogte: 50cm Breedte: 50cm

168

: Molendijk 90, Melissant: Opleiding: Vrije Academie voor Beeldende Kunsten, Den Haag (van 1969 tot 1975). Teken- en schilderlessen van o.a. Georg Lampe, Nol Kroes, Jan Sierhuis, Kees Andrea, Hessel de Boer; grafiek van Gerard Lutz, Georg Hadeler en Thomas Rajlich. Vanaf 1976 tot 1989 begeleider grafiek (zeefdruk) en reprografie. Na 1989 zelfstandig beeldend kunstenaar. De eerste jaren zeefdrukken in geometrische stijl, daarna richting abstractie met toevoeging van collage-achtige elementen. Tussendoor experimentele uitstapjes met als resultaat zeefdrukseries met als onderwerpen fruit of amphora's e.d. Ook fotoseries komen aan bod, met uiteenlopende onderwerpen als fruitafval en aluminiumsnijresten. In het recente werk zijn steeds meer figuratieve elementen binnengeslopen en ben ik naast het drukken van mijn eigen grafiek tevens gaan schilderen met acryl op doek en hout/museumkarton. Titel van werk: Across the Universe Techniek: Zeefdruk Oplage: 191/300 Hoogte: 50cm Breedte: 50cm... lees meer

169

SimonBruno: De werken zijn veelgevraagd in binnen- en buitenland. Opgenomen in gerenommeerde kunstcollecties van zowel particulieren als het bedrijfsleven. Met de stijl ‘Post-Cobra’ en een knipoog naar Picasso en Gauguin weten zij de kijker te verrassen en vermaken. Er schuilt altijd een verhaal, de kunstwerken zijn verhalen uit een samenleving van toen en nu , het individu, de familie, de stad,het volk; de verhalen spelen zich af vanaf de oude Inca’s tot in het heden. Muziek, cultuur, erotiek-en kunst uit Mexico, Bali, London, de Noordpool, als het maar tegenovergesteld is aan het alledaagse. De fantasie wordt geprikkeld, zintuigen getest; het is een kunststijl die door de tijd heen werkt en blijft. Titel van werk: Cubes Techniek: Zeefdruk Oplage: 6/99 Hoogte: 90cm Breedte: 70cm... lees meer

170

: verbeeldt zijn eigen wereld; een gefantaseerde werkelijkheid. Hij wil de vele indrukken een plaats geven, om zijn dromen zichtbaar en tastbaar te maken. Het moet altijd gaan om emotie, zowel bij het maken, als bij het beschouwen, want juist die emotie brengt je dicht bij jezelf. Jan van Dijk zoekt in zijn werk graag de contrasten op, maar tegelijkertijd moet de juiste balans gevonden worden, de chaos herschikken. Kunst is voor hem ook een schuilplaats ; om te ontsnappen aan het grijs, dat ons omringt. Zowel bij het abstracte, als in zijn figuratieve werk, is het voor hem belangrijk, dat een poetische ondertoon steeds voelbaar en zichtbaar blijft. In zijn drie-dimensionale werk worden diverse materialen gebruikt: keramiek, glas, hout, metaal etc. Dit is te zien in zijn werken in de openbare ruimte en Land art projecten. Naast zijn eigen werk in het kunstvak, werkte Jan van Dijk 26 jaar aan de Academie voor Kunst en Vormgeving Den Bosch en nog een aantal jaren aan de academie St. Joost Breda, voor de vakgebieden zeefdruk en schilderstechniek. Techniek: Zeefdruk Oplage: 33/50 Hoogte: 70cm Breedte: 60cm... lees meer

171

Titel van werk: Harlekijn met gitaar Techniek: Lithografie Oplage: 50/250 Hoogte: 65cm Breedte: 50cm

172

Titel van werk: Superman Techniek: Lithografie Oplage: 29/100 Hoogte: 57cm Breedte: 38cm

173

Techniek: Linosnede Hoogte: 60cm Breedte: 80cm

174

Techniek: Linosnede Oplage: 2/40 Hoogte: 60cm Breedte: 80cm

175

Techniek: Linosnede Oplage: 6/45 Hoogte: 60cm Breedte: 80cm

176

Titel van werk: Mick Jagger Techniek: Lithografie Oplage: 77/100 Hoogte: 57cm Breedte: 38cm

177

Titel van werk: Souvenir de voyage Techniek: Lithografie Oplage: 75/100 Hoogte: 70cm Breedte: 50cm

178

Titel van werk: Campbell's Hot dog bean soup Techniek: Lithografie Oplage: 26/125 Hoogte: 50cm Breedte: 35cm

Huidig bod 110,00
179

Titel van werk: Female nude Techniek: Lithografie Oplage: 115/200 Hoogte: 50cm Breedte: 35cm

180

Titel van werk: 'De Kus' Techniek: Lithografie Oplage: 36/200 Hoogte: 50cm Breedte: 35cm

181

Sinds 1997 is Ans van Dijk fulltime kunstenaar. Aanvankelijk was haar werk een opvallende synthese van een klassieke toepassing van aquarelverf, een grafische invulling van de vlakken en een moderne compositie. Sinds 1999 schildert Ans van Dijk in hoofdzaak met acryl op linnen en maakt zij grafiek. Techniek: Litho Hoogte: 80cm Breedte: 100cm... lees meer

182

Sinds 1997 is Ans van Dijk fulltime kunstenaar. Aanvankelijk was haar werk een opvallende synthese van een klassieke toepassing van aquarelverf, een grafische invulling van de vlakken en een moderne compositie. Sinds 1999 schildert Ans van Dijk in hoofdzaak met acryl op linnen en maakt zij grafiek. Techniek: Litho Hoogte: 100cm Breedte: 80cm... lees meer

183

Techniek: Lithografie Oplage: 101/200 Hoogte: 50cm Breedte: 35cm

184

*Mel Ramos (Sacramento, Californië, 24 juli 1935 - Oakland (Californië), 14 oktober 2018) was een Amerikaans kunstschilder; hij werd sinds de jaren 60 internationaal bekend met figuratieve schilderijen van vrouwen en consumptieartikelen. Zijn hyperrealistische werk wordt gerekend tot de popart. In zijn werk combineert Ramos realistische weergave van vrouwen en uitvergrote consumptieproducten tegen monochrome achtergronden. Sinds 1959 heeft hij deelgenomen aan meer dan honderdtwintig groepstentoonstellingen. Zijn werk was vaak te zien samen met werk van popartkunstenaars als Andy Warhol, Roy Lichtenstein, Claes Oldenburg en James Rosenquist in de Verenigde Staten en in Europa. Het werk werd veelvuldig gereproduceerd in boeken en tijdschriften. Mel Ramos begon in 1961, striphelden zoals Batman te schilderen. Vanaf 1963 richtte hij zich vooral op het afbeelden van Wonder Woman, andere vrouwelijke superhelden en pin-upgirls, in een omgeving van westerse consumptieartikelen zoals Coca-Colaflesjes en luxe auto's. Het is niet direct duidelijk of hij met zijn werk de uitbuiting van vrouwelijk schoon in de reclame aanklaagt of juist zelf de vrouwelijke schoonheid ongegeneerd idealiseert. Desgevraagd stelde hij dat hij geen vrouwen schildert maar "afbeeldingen van vrouwen", dus stof tot dromen waarmee hij eerder wil behagen dan provoceren. Hoogte: 30cm Breedte: 40cm... lees meer

185