Kunst van de kunstuitleen o.a. frida kahlo , herman brood , modigliani , banksy.

Zaterdag 06/07/2024 11:00-14:00

Vrijdag 19/07/2024 07:00-14:00

Druivenstraat 5, 4816 KB Breda, Nederland

Aantal kavels
350 kavels
Einde op 11/07/2024 15:00

Titel van werk: Banana Techniek: Lithografie Oplage: 102/500 Hoogte: 50cm Breedte: 50cm

Huidig bod 130,00

: de werken zijn meestal onconventioneel van aard: ze zorgen vaak voor een sterke mening bij de beschouwer. Het avant-gardistische werk van Beuys wordt vaak als sterk conceptueel betiteld: voor hem was het effectief overbrengen van zijn ideeën belangrijker dan de persoonlijke manuele uitwerking van zijn kunstwerken. De uitwerking kon bijvoorbeeld ook gebeuren door technici en handwerkslieden. Hij maakte in totaal meer dan 15.000 werken. Als belangrijkste kunstwerk noemde Beuys desgevraagd zijn 'Sociale Sculptuur'. Dit is een radicale kunsttheorie waarbinnen ieder mens kan participeren en verantwoordelijk is voor de kwaliteit van de samenleving waarin hij leeft. In samenwerking met Klaus Staeck gaf hij grafiek-edities uit zoals lithografieën, affiches, boeken video's en series kunstpostkaarten, waaronder kaarten van hout en van vilt. In musea maakte hij installaties en stalde persoonlijke objecten uit in vitrines. Sommige van zijn beelden werden uitgevoerd in brons. Voorbeelden van bekende werken van Joseph Beuys zijn: Hoe je aan een dode haas schilderijen uitlegt (1965), een actie met een dode haas in galerie Schmela in Düsseldorf; 'Viltpak' (1970), een pak bestaande uit een broek en een jasje gemaakt van vilt; 'Ik hou van Amerika en Amerika houdt van mij' (1974), een performance waarbij hij zichzelf vijf dagen lang met een coyote in een kooi liet opsluiten in een galerie in New York; en de sculpturen die 'vethoek' (Fettecke) genoemd werden: vetmassa's die in de hoek van een kamer, op een stoel of in een kartonnen doos waren aangebracht. Een zeer belangrijk werk in het oeuvre van Beuys is de installatie "Voglie vedere i miei montagne" in de collectie van het Van Abbemuseum. De titel verwijst naar de woorden die de 19e eeuwse schilder Giovanni Segantini spreekt op zijn sterfbed: 'Voglio vedere le mie montagne' ("Ik wil mijn bergen zien"). Titel van werk: Zeichen aus dem Braunraum 1-6 Techniek: Fotografie Hoogte: 25cm Breedte: 22cm... lees meer

Bxl

Titel van werk: Le soerurs grazielle et mercedes Sabatier Techniek: Offset print Hoogte: 25cm Breedte: 22cm

Eva

Beperkte oplage. Titel van werk: Feesthert Techniek: Litho Hoogte: 70cm Breedte: 90cm

Techniek: fotografie op dibond Hoogte: 100cm Breedte: 70cm

Studio57 is een fotografencollectief. De leden zijn verbonden aan de Koninklijke Fotobond . Wat is de inspiratie ? Een andere manier om naar fotografie te kijken , uitdagingen op meerdere vlakken , Simpel in de huiskamer , maar ook aan de andere kant van de wereld. Alles mag getoond worden.. Techniek: fotografie op dibond Hoogte: 100cm Breedte: 70cm... lees meer

6

Helmut Newton was een inspiratiebron voor wie zich bezighoudt met mode- en glamourfotografie. Newton speelde met het gegeven "mode is kleding en kleding bedekt naaktheid". Als geen ander speelde hij met de grenzen tussen modefotografie en erotiek. Terugkerende thema’s in zijn werk zijn 'de nacht', 'het nazisme' en 'de grote vrouw'. De hoge hak is dan ook zijn handelsmerk. Zijn foto's zijn "erotisch getint", "choquerend", "prikkelend en uitdagend". Tegenstanders verweten hem voyeurisme en pornografie. Hoe dan ook zorgde Newton voor een nieuw startpunt in de modefotografie en was hij het grote voorbeeld van velen. Het Museum für Fotografie in Berlijn is voor een groot deel aan het werk van Newton gewijd. In dit museum is de fotocollectie van de Helmut Newton Stiftung ondergebracht. Ook kunnen er objecten uit het privébezit van de fotograaf worden bekeken. Techniek: Fotografie op dibond Hoogte: 100cm Breedte: 70cm... lees meer

7

Techniek: Lithografie Oplage: 48/300 Hoogte: 50cm Breedte: 35cm

Hermanus (Herman) Brood (Zwolle, 5 november 1946 – Amsterdam, 11 juli 2001) was een Nederlandse zanger, kunstschilder, pianist, acteur en auteur. Brood onderscheidde zich door zijn kenmerkende zangstem en muzikale diversiteit. Een anekdote over zijn jongensjaren luidt dat Broods huisarts in 1953 gesteld zou hebben dat Brood met zijn kleurenblindheid alles zou kunnen worden, behalve kunstschilder. Na Broods overlijden was in 2002 in het Cobra Museum in Amstelveen een eerste overzichtstentoonstelling van zijn werk te zien, met daarnaast foto's, gemaakt door zijn vriend, de fotograaf Anton Corbijn. Eerder was het werk van Brood museaal nooit erkend, hoewel zijn werk al veel eerder te zien was voor publiek, zoals tussen 8 en 22 november 1984 in Groningen.[8] Er waren echter wel veel liefhebbers en zijn schilderwerk werd goed verkocht. Techniek: Offset print Hoogte: 30cm Breedte: 40cm... lees meer

Huidig bod 110,00
8 biedingen

: was een Amerikaanse fotograaf wiens meest populaire beeld, The Kings of Hollywood (1957), de glamour, charisma en beroemdheid belichaamde die hij in zijn portretten wilde vastleggen. Aantrekkelijke mensen die aantrekkelijke dingen doen op aantrekkelijke plaatsen, Aarons zei ooit om zijn praktijk te beschrijven. Geboren George Allen Aarons op 29 oktober 1916 in New York, NY, diende hij als militair fotograaf voordat hij zich na de oorlog wendde tot gedrukte journalistiek. Hij schreef over de vrije tijd van de rijken en beroemdheden in prachtige omgevingen, waarbij de natuurlijke schoonheid van zijn onderwerpen zijn middelpunt werd. Aarons won het vertrouwen van degenen die hij fotografeerde, en kreeg op zijn beurt toestemming om enkele van de meest intieme en oprechte portretten van de 20e eeuw te fotograferen. Hij overleed op 29 mei 2006 in Montrose, NY op 89-jarige leeftijd. In 2007, Getty Images een boek met het werk van de kunstenaar Poolside With Slim Aarons, waardoor zijn nalatenschap eindigt. Titel van werk: 'Keep your Cool' Techniek: Foto op doek Hoogte: 65cm Breedte: 90cm... lees meer

10

Werkt volgens het ‘Simple Life’ principe. De kunstenaar brengt de dingen in zijn schilderijen terug naar hun wezen. Gorree leeft volgens zijn eigen wetten van eenvoud. Zo is de kunst van het koken voor hem proeven wat je eet. Werken laten zie hoe het zit. Liefhebben voelen dat het is. Zijn ‘Simple Life’ collectie is dan ook een onuitputtelijke opeenvolging van momenten die het leven maken tot wat het zou moeten zijn. Begrijpelijk. Pretentieloos. Comfortabel herkenbaar. Techniek: Offset print Hoogte: 25cm Breedte: 25cm... lees meer

11

Titel van werk: 'Le robe du soir' Techniek: Lithografie Oplage: 98/100 Hoogte: 70cm Breedte: 50cm

12

Titel van werk: Marilyn Techniek: Lithografie Oplage: 164/200 Hoogte: 50cm Breedte: 50cm

Huidig bod 120,00
13

Techniek: Lithografie Oplage: 56/300 Hoogte: 90cm Breedte: 70cm

14

Titel van werk: Elena Techniek: Giclee op doek Hoogte: 120cm Breedte: 80cm

15

Titel van werk: Sofia Techniek: Giclee op doek Hoogte: 120cm Breedte: 80cm

Titel van werk: Liggend nnakt Techniek: Lithografie Oplage: 39/200 Hoogte: 50cm Breedte: 35cm

17

(1969) behaalde haar MFA in 1993 in Breda. multimediakunstenaar, fotograaf en creatief producent. In haar autonome werk overlapt fotografie vaak met muziek, tekst, film en community-based projecten. Ze woont en werkt in Nederland en België. Regio: Fotografie Titel van werk: Achter de boom Hoogte: 13cm Breedte: 19cm... lees meer

18

19

Techniek: Mixed media-Acryl op doek Hoogte: 40cm Breedte: 40cm

20

Titel van werk: Hotel By A Rail road Techniek: Lithografie Oplage: 95/150 Hoogte: 57cm Breedte: 38cm

: heeft meerdere periodes doorgebracht in diverse werelddelen; vandaar dat zijn werk in galeries op de gehele aardbol te vinden zijn. Hij schildert en fotografeert in een ware PopArt stijl, waarbij zijn iconische figuren, Comics, maar ook steden en landschappen een rol spelen. De techniek bestaat meestal uit met relief voorbewerkte doeken, prints, plaksels en tenslotte acrylverf. Een energieke Vibe, volop kleur en power; dat is de uitstraling van de kunstwerken van Mischa. Titel van werk: 'Rotterdam' Techniek: Mixed media/Acryl op doek Hoogte: 110cm Breedte: 110cm... lees meer

Titel van werk: Daria Techniek: Giclee op doe Hoogte: 120cm Breedte: 80cm

23

2020 Galeriewaarde € 1500,- Engelbert van Manen , Middelburg 1970 , voormalig Graffity-artiest heeft de tunnels,viaducten en muren ingeruild voor het doek. Steden,mensen,natuur wordt vastgelegd met op de achtergrond nog immer Graffity. Zijn werk hangt vooral in Nederland,Belgie en Duitsland. De verf spat er letterlijk op en af. Titel van werk: 'Melkmeisje' Techniek: Mixed media/Acryl op doek Hoogte: 206cm Breedte: 89.5cm... lees meer

24

*Gilbert & George: is een Engels-Italiaans kunstenaarsduo, bestaande uit Gilbert Prousch (San Martin de Tor (Italië), 11 september 1943), en George Passmore (Plymouth (Engeland), 8 januari, 1942). Hun carrière als kunstenaarsduo begon in de late jaren zestig en duurt nog altijd voort. Gilbert & George werden bekend met performances en grote fotowerken achter glas. Ze zijn wegbereiders geweest voor performance-kunst, videokunst en conceptuele kunst. Het werk reflecteert wat zij als morele factor[1] beschouwen, zoals leven en dood of goed en kwaad. Gilbert and George hebben invloed gehad op onder meer de Young British Artists, zoals Tracey Emin, Damien Hirst en Marc Quinn. Op 8 mei 2007 hebben Gilbert & George voor het eerst een werk via internet naar het grote publiek verspreid. Dit gebeurde simultaan via de online-editie van de Britse krant The Guardian en de website van het BBC-programma Imagine, dat die dag naar aanleiding van de grote overzichtstentoonstelling in de Tate Modern een documentaire over het duo uitzond. Het gratis kunstwerk, getiteld 'Planed' en opgebouwd uit een negental jpeg-bestanden, was na afloop van de uitzending voor een periode van 48 uur gratis te downloaden in een lage- zowel als een hoge-resolutie versie, met de bedoeling dat de downloader het op zijn of haar eigen printer zou afdrukken en inlijsten. De titel verwijst naar de platanen die langs veel Londense straten staan. Titel van werk: Planed 2007 art - 9-luik Techniek: Pigment prints giclee Hoogte: 130cm Breedte: 95cm... lees meer

25

Techniek: Fotografie op dibond Hoogte: 70cm Breedte: 100cm

Huidig bod 75,00
26

Herkomst S.P.A.D.E.M Techniek: Lithografie Oplage: 188/200 Hoogte: 50cm Breedte: 40cm

27

Titel van werk: Mickey Techniek: Lithografie Oplage: 306/500 Hoogte: 50cm Breedte: 50cm

28

Titel van werk: Maria Techniek: Giclee Hoogte: 120cm Breedte: 90cm

*Gilbert & George: is een Engels-Italiaans kunstenaarsduo, bestaande uit Gilbert Prousch (San Martin de Tor (Italië), 11 september 1943), en George Passmore (Plymouth (Engeland), 8 januari, 1942). Hun carrière als kunstenaarsduo begon in de late jaren zestig en duurt nog altijd voort. Gilbert & George werden bekend met performances en grote fotowerken achter glas. Ze zijn wegbereiders geweest voor performance-kunst, videokunst en conceptuele kunst. Het werk reflecteert wat zij als morele factor[1] beschouwen, zoals leven en dood of goed en kwaad. Gilbert and George hebben invloed gehad op onder meer de Young British Artists, zoals Tracey Emin, Damien Hirst en Marc Quinn. Op 8 mei 2007 hebben Gilbert & George voor het eerst een werk via internet naar het grote publiek verspreid. Dit gebeurde simultaan via de online-editie van de Britse krant The Guardian en de website van het BBC-programma Imagine, dat die dag naar aanleiding van de grote overzichtstentoonstelling in de Tate Modern een documentaire over het duo uitzond. Het gratis kunstwerk, getiteld 'Planed' en opgebouwd uit een negental jpeg-bestanden, was na afloop van de uitzending voor een periode van 48 uur gratis te downloaden in een lage- zowel als een hoge-resolutie versie, met de bedoeling dat de downloader het op zijn of haar eigen printer zou afdrukken en inlijsten. De titel verwijst naar de platanen die langs veel Londense straten staan. Titel van werk: Planed 2007 , 9-luik Techniek: Pigment prints giclee Hoogte: 95cm Breedte: 65cm... lees meer

Huidig bod 200,00
31