Voorraden uit faillissement solar installateur

Vrijdag 05/07/2024 07:00-10:00

Vrijdag 19/07/2024 07:00-14:00

Stationsweg 36, 2131 XG Hoofddorp, Nederland

Aantal kavels
293 kavels
Einde op 11/07/2024 12:00

50 sets a 2 zijplaten links / rechts, 100 platen in totaal. Lengte: 185cm. SKU: 500140 - 500141 Merk: Blubase Type: Connect portrait

Huidig bod 15,00
45

Huidig bod 15,00
46

47

92 sets a 2 zijplaten links / rechts, 184 platen in totaal. Lengte: 185cm. SKU: 500140 - 500141 Merk: Blubase Type: Connect portrait

48

SKU: 500141, lengte: 185 cm Merk: Blubase Type: Connect portrait rechts

Huidig bod 15,00
49

17 sets a 2 zijplaten links / rechts, 34 platen in totaal, SKU: 5000130 + 500131, lengte: 84 cm Merk: Blubase Type: Connect landscape

52

Links, 84 cm Merk: Blubase Type: Connect landscape links

53

SKU: 500250 Merk: Blubase Type: Connect landscape groot 1862mm

54

Merk: Blubase Type: Connect portrait 1060mm

55

56

57

Huidig bod 15,00
58

SKU: 500432 Merk: Blubase Type: Connect portrait groot 1160mm

59

Merk: Blubase Type: Connect portrait groot 1228mm

60

SKU: 500231 Merk: Blubase Type: Connect portrait 1128mm

61

62

63

Lengte: ca 217 cm Merk: Blubase Type: Connect Oost-West

Huidig bod 15,00
64

SKU: 500810 Merk: Blubase Type: Connect

Huidig bod 70,00
65

SKU: 500170 Merk: Blubase Type: Connect landscape

66

SKU: 500170, gebruikssporen, deels zonder voet Merk: Blubase Type: Connect landscape

Huidig bod 15,00
67

Merk: Blubase Type: Connect O/W 2280

68

Merk: Blubase Type: Connect portrait 184 cm

Huidig bod 40,00
7 biedingen
69

Huidig bod 15,00
70

71

Diversen Merk: Blubase Type: Connect black

72

Divers zonnepaneel montage materiaal

73

SKU: 500050 Merk: Blubase Type: Connect Oost-West 19cm

Huidig bod 15,00
74

75

76