Ten behoeve van straatverkoop Totale afmeting Lengte: 250mm Totale afmeting Breedte: 120mm Totale afmeting Hoogte: 760mm
Zaterdag 08/06/2024 08:00-12:00
AfhalenWoensdag 19/06/2024 07:00-14:00
Donderdag 20/06/2024 07:00-14:00
Bestaande uit schakelautomaten, trafo en werkschakelaar
Afmeting lxbxh circa 50x40x25cm, inclusief handverstekzaag Merk: Hanning Type: TK 250 Vermogen: 230W
Schakeldikte 13mm, schakellengte 65mm. Voorzien van 2x hijshaak, L is circa Totale afmeting Lengte: 10000mm
Waaronder hijsharpen, hijshaken, verbindingsschalm, oogbouten
Asmaat 68mm Merk: Eurosteel
1x 60x90cm, 2x 45x60cm. Let op! 1x beschadigd
400V, 1.5kW, ø 200mm Merk: Van der Graaf Breedte: 80cm Materiaal: Staal
1x slipgevaar, 1x steenslag, 2x richtingaanduiding, reflecterend
Waaronder steekschop
Voorzien van Storz 2” koppeling Merk: AWG
Van ø 20mm tot 90mm
3x topstang diverse afmetingen, 2x aandrijfas, heflat, en Renault kipperknobbel
Waaronder staalkabels, ketting en handlier
6x heng L 62cm, 3x heng L 40cm, 7x duim
Inclusief 4x kniebeschermer
L 600mm Materiaal: Verzinkt
Waaronder stripcontollers, afstandsbedieningen
Waaronder schrikdraad onderdelen, reparatiesets, afzettouw
Bouwjaar van 1951-1964. Inclusief diverse verlichting Merk: Simca Product type: Aronde (1951-1964)
Inclusief 4x langzaam verkeerbord
1x type RSA 60, 1x type RSA 040, 1x type RS 60 Merk: Danfoss
Waaronder Hella schijnwerpers, spiegels, zekeringen, verlichting 24V, 2x Iveco tachgraaf, Kawe rembloksets
Aantal is circa. Waaronder 4x Bessey, 17x diverse snelklem
Ten behoeve van glad draad, ø verstelbaar van 20cm tot 70cm
Van perslucht naar hydrauliek