Palletstellingen, draagarmstelling, legbordstelling, magazijninventaris en zakelijke goederen

Online veiling met palletstellingen, draagarmstelling, legbordstelling, magazijninventaris en zakelijke goederen.

Woensdag 03/04/2024 07:00-10:00

Vrijdag 12/04/2024 07:00-14:00

Venrayseweg 130, 5961 NT Horst, Nederland

Aantal kavels
935 kavels
Einde op 04/04/2024 08:00

Afmeting kan afwijken; foto ter indicatie; gebundeld; lat om lat; 6518

Huidig bod 90,00
15 biedingen
444

Huidig bod 90,00
15 biedingen
445

Huidig bod 90,00
15 biedingen
446

Huidig bod 90,00
15 biedingen
447

Huidig bod 90,00
15 biedingen
448

Huidig bod 90,00
15 biedingen
449

Huidig bod 90,00
15 biedingen
450

Huidig bod 90,00
15 biedingen
451

2205x1145mm; Afmeting l: 2205mm Afmeting b: 1145mm

452

453

454

455

2205x1145mm; Afmeting b: 1145mm Afmeting l: 2205mm

456

1145x985mm; Afmeting l: 1145mm Afmeting b: 985mm

457

458

1145x985mm; Afmeting b: 985mm Afmeting l: 1145mm

459

460

Kan gebruikssporen bevatten; 6539 Afmeting h: 500mm Staal: true Afmeting l: 1240mm Afmeting b: 830mm

471

Kan gebruikssporen bevatten; 6539 Staal: true Afmeting b: 830mm Afmeting l: 1240mm Afmeting h: 500mm

472

Kan gebruikssporen/beschadigingen bevatten; 6539 Staal: true Afmeting b: 830mm Afmeting l: 1240mm Afmeting h: 500mm

473

Kan gebruikssporen/beschadigingen bevatten; type kan verschillen; worden voor de voet uitgeleverd; 6539 Afmeting h: 500mm Staal: true Afmeting l: 1240mm Afmeting b: 830mm

Huidig bod 200,00
474

Kan gebruikssporen/beschadigingen bevatten; type kan verschillen; worden voor de voet uitgeleverd; 6539 Staal: true Afmeting b: 830mm Afmeting h: 500mm Afmeting l: 1240mm

Huidig bod 200,00
475

Kan gebruikssporen/beschadigingen bevatten; type kan verschillen; worden voor de voet uitgeleverd; 6539 Afmeting h: 500mm Afmeting b: 830mm Afmeting l: 1240mm Staal: true

Huidig bod 200,00
476

Kan gebruikssporen/beschadigingen bevatten; type kan verschillen; worden voor de voet uitgeleverd; 6539 Afmeting b: 830mm Afmeting l: 1240mm Staal: true Afmeting h: 500mm

Huidig bod 200,00
477

Kan gebruikssporen/beschadigingen bevatten; type kan verschillen; worden voor de voet uitgeleverd; 6539 Afmeting b: 830mm Afmeting h: 500mm Afmeting l: 1240mm Staal: true

Huidig bod 200,00
478

Staander hoogte kan 25 cm afwijken; 6551*4 / 6556*14 Merk: Nimar Aantal staanders: 4 Aantal liggers: 14 Sectie afm. h: 4200mm Sectie afm. l: 2700mm Sectie afm. b: 1000mm

Huidig bod 120,00
9 biedingen
488

Staander hoogte kan 25 cm afwijken; 6551*4 / 6556*14 Aantal staanders: 4 Aantal liggers: 14 Sectie afm. b: 1000mm Sectie afm. l: 2700mm Merk: Nimar Sectie afm. h: 4200mm

Huidig bod 60,00
489

Staander hoogte kan 25 cm afwijken; 6551*4 / 6556*14 Sectie afm. h: 4200mm Sectie afm. l: 2700mm Sectie afm. b: 1000mm Merk: Nimar Aantal staanders: 4 Aantal liggers: 14

Huidig bod 210,00
18 biedingen
490

Staander hoogte kan 25 cm afwijken; Aantal liggers: 14 Sectie afm. b: 1000mm Sectie afm. h: 4200mm Sectie afm. l: 2700mm Aantal staanders: 4 Merk: Nimar

Huidig bod 70,00
491

Staander hoogte kan 25 cm afwijken; Merk: Nimar Aantal liggers: 14 Sectie afm. l: 2700mm Sectie afm. b: 1000mm Aantal staanders: 4 Sectie afm. h: 4200mm

12 biedingen
492