Philips Wouwerman Landscape with a stag hunt signed lower right with monogram size: 33,7 x 44,8 inch (83,5 x 114 cm) oil on canvas Kunstenaar: Philips Wouwerman Titel van werk: Landschap met een hertenjacht Periode: 16de eeuw Datering: 1619 Techniek: Olieverf op doek Materiaal: Canvas Oplage: 1 Gesigneerd: Rechts in de hoek Hoogte: 87cm Breedte: 117cm Hoogte incl. lijst: 108cm Breedte incl. lijst: 140cm Herkomst: Haarlem (nl)