Dit betreft een partij tafelbladen en poten afkomstig van een grote online retailer. De partij bevat 5 pallets diverse artikelen. De producten kunnen nieuw, beschadigd,werkend of geschikt voor onderdelen zijn. Wij adviseren om langs te komen op de kijkdag om een goed beeld te krijgen van de staat van de producten en de reden van retour. Merk: Partij