Giga meubel yvette bruin mangohout eetkamertafel

Let op: De tafel kan gebruikssporen en beschadigingen bevatten Merk: Giga Meubel Model: Yvette Product type: Bruin Mangohout Lengte: 130cm Breedte: 130cm Hoogte: 76cm

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 6266
Einde op 22/01/2026 18:00