Deze kavel is afkomstig van een van de grootste retailers van Nederland. Het product is mogelijk niet volledig origineel verpakt. Daarnaast kunnen er gebruikssporen en beschadigingen zijn. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. Wij adviseren u verder om de foto's zorgvuldig te bekijken om een goed beeld te krijgen van de huidige staat van het product en eventueel cosmetische schade te beoordelen. Door te bieden op dit kavel draagt u bij aan een duurzamere e-commerce industrie. Je geeft dit product een tweede leven en draagt bij aan het verminderen van e-waste en CO2 uitstoot. Merk: Livingfurn Model: Valentino Oval 120cm Product type: Travertin Breedte: 65cm Hoogte: 36cm