Giga meubel sven ovaal travertin/hout salontafel

Deze kavel is afkomstig van een van de grootste retailers van Nederland. Het product is mogelijk niet volledig origineel verpakt. Daarnaast kunnen er gebruikssporen en beschadigingen zijn. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. Wij adviseren u verder om de foto's zorgvuldig te bekijken om een goed beeld te krijgen van de huidige staat van het product en eventueel cosmetische schade te beoordelen. Door te bieden op dit kavel draagt u bij aan een duurzamere e-commerce industrie. Je geeft dit product een tweede leven en draagt bij aan het verminderen van e-waste en CO2 uitstoot. Merk: Giga Meubel Model: Sven Ovaal Product type: Travertin/Hout Kleur: Bruin Lengte: 120cm Breedte: 60cm Hoogte: 40cm

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 6171
Einde op 22/01/2026 18:00