Ana nunez

: Geboren in Matosinhos, Portugal, 1993. Werkt en woont in Den Haag, Nederland. Mijn schilderijen, tekeningen en gravures zijn opgenomen in particuliere en bedrijfscollecties in Nederland, België, Portugal en de Verenigde Staten van Amerika. In haar laatste project, Sacred Forests, richt Nunez zich op natuurelementen die in stand worden gehouden door spirituele overtuigingen en praktijken van mensen die in hun omgeving wonen. Voor verdieping in het animisme en het behoud van spirituele bossen leefde en werkte Anna in 2017 met de inwoners van de Boé regio (Guinea-Bissau, West-Afrika). Deze ervaringen heeft ze vertolkt met verf op doek. Via haar schilderijen geeft ze een stem aan hun holistische manier van leven en de uitdagingen die zich daarin voordoen. Met het project Sacred Forests heeft Nunez prachtige resultaten mogen meecreëren, zoals het behoud van animistische bossen in de Boé, en zo ook van de biodiversiteit en eeuwenoude overtuigingen en rituelen van mensen die in deze omgeving wonen. Techniek: Acryl op doek Hoogte: 80cm Breedte: 80cm

Startbod
€ 75,00
€ 75,00
Kavel nummer: 233
Einde op 11/07/2024 15:00